Jak projevit náklonnost své ženě?

 

#muzi                    #tippromuze

 

Milí páni, o nás ženách se často vypráví, že se nám nedá vyhovět a ani nijak zavděčit. Vyprávějí to hlavně páni, kteří nikdy ženě náklonnost bohužel neprojevily. I když my ženy, tako jako vy páni, jsme téměř všechny stejné, není tomu tak. Jsme v nějakých těch podstatách odlišné. Stejné jsme v tom, že každá z nás potřebuje něco, ​​no ne každé vyhovuje to, co například kamarádce nebo sousedce. Proto je třeba hledat. Musíte najít způsob, který vaší půlce nejvíce vyhovuje, po jaké věci, činnosti se bude cítit dobře. Protože žena, která se cítí dobře je něco, co každý chlap potřebuje. A někdy se to nedá jen nám samotným, potřebuji jistým způsobem pomoc od vás, milí chlapi.

projev naklonnosti emotys muzi zeny

 

#zena #woman

 

Tak ukažte, co ve vás je a jak se nám víte zvďačiť. Protože projevení náklonnosti je jako bumerang, to dobré se vám obratem vrátí zpět.

 

heart

 

V dnešním článku vám ukážu pár tipů, jak si svou polovičku rozmazlit a uvidíte, alespoň jedna věc bude pro ni ta pravá a vy uvidíte, že se vám to obratem vrátí zpět.

#naklonnost #tip

 

1. Květiny

 

Dokonalé a ženské. Neznám na světě ženu, která by se nepotěšila květinám. Opravdu! Nemusí to být kytice za několik tisíců korun. Stačí opravdu malá kytička kvítků i ze supermarketu, když budete kupovat něco na večeři. Také nějaký živý květ v květináči není špatný nápad. Někdy je to i lepší nápad, protože kytice květů dokáže velmi rychle uvadat, zatímco na kvítek, o který se bude vaše partnerka s láskou starat její vydrží dlouho a vždy si vzpomene, jak jste ji mile překvapily. Samozřejmě, pokud její neuvadne, jak se stává někdy mně. Potom mi můj partner řekl, že už mi raději žádný kvítek nekoupí a tak mi přinese občas kytici kvítků z louky, když se jde projít do lesa. Je to opravdu velmi krásný pocit dostat takovou kytičku kvítků. A co je na tom nejlepší? Je to zcela zdarma.

 

kvetiny emotys kozena kabelka

 

#kytice #kytky

 

 

2. Kožená kabelka

 

Samozřejmě, nic jiného nemohu ani doporučit. Není to jen proto, že sama se věnuji koženým kabelkám a je to pro mě slabost. Nejen proto, ale hlavně jde o to, že kožených kabelek nemám žena nikdy dostatek. A proč právě "kožená", ne jen taková obyčejná. Protože ukážete ženě, že si ji ceníte na tolik, že do ní investujete, že chcete, aby nosila kvalitní věci a ne nějaké ošoupané doplňky. Ukážete jí, že je i ona pro vás tou "kvalitou", kterou si v životě ceníte natolik, abyste ji obdařili hodnotným dárkem. Nemusíte sahat po drahých značkových kabelkách, zcela postačí kvalitní kožená kabelka z Itálie, která ukazuje na každé dáme velmi dobře. A mimochodem kožená peněženka také není špatný nápad.

 

kozena penezenka z italie

 

#kozenapenezenka #kozenakabelka

 

3. Focení

 

Darujte je focení. Odvážné? Proč ne. Ukažte, že je pro vás poklad, který si chcete navždy zvěčnit. Ukažte jí, že je pro vás dokonalá a že si to opravdu i myslíte, protože ji chcete mít na fotkách. Řekněte, že se chcete vyfotit s ní, tak jí ukážete, že se za ni nestydíte, že se rádi s ní ukazujete. Sice je to úplná maličkost, ale v hlavě ženy to zůstane velmi dlouho jako pěkná vzpomínka. Je pravda, že ženská mysl je komplikovaná. Proto i focení je něco, čím si ji určitě získáte. Objednejte ji předtím i na nějaké zkrášlení. Udělejte si z ní hvězdu, ať se i ona tak na pár hodin cítí.

 

focení na www.emotys.cz

 

#foceni #photo #fashion

 

4. Miluji tě

 

Mluvte jí to! Je jedno jak často, kdy a kde. Hýčkejte ji slovy. Kupte si ji slovy. Je to zcela zdarma, bez nějaké námahy. Nestyďte se jí to říkat dokola. Objímejte ji. Mluvte jí, jaká je krásná. Jaká je úžasná. Jaká je pro vás dokonalá. Vaše komunikace nabere úplně jinou úroveň. Uvidíte, slova umí udělat se ženami divy. Co je však nejdůležitější, myslete to upřímně. Ať se z toho nestane nějaká rutina, která vychází z vás nuceně a lhostejně. Ať nemá pocit, že je to něco naučené, jen něco čím si ji chcete získat, abyste něco dosáhli. Upřímnost je na prvním místě. Když to není upřímné, raději neříkejte nic. Raději jí opravdu pořiďte tu koženou kabelku!

 

miluji te na emotys kabelka

 

#milujite #iloveyou 

 

5. Uklízejte

Ano, myslím to vážně. Ukliďte! Navarte! Žehlete! Myjte! Někdy i stači to, když si budete udržovat za sebou pořádek. Žena si to opravdu všimne a ocení to. Pomáhejte jí vést domácnost v čistotě. Ženy se tím rady chlubí před svými kamarádkami, jakého mají dokonalého muže. Udělejte jí tuto radost. Ukažte jí, že nejste rozmazlený maminčin synek, který neumí pohnout ani prstem. Ukažte, že víte a že si ji na tolik ceníte, že se stará o domácnost, že jí s tím s radostí pomůžete. Samozřejmě, ocenění si nedá dlouho na sebe čekat.

 

uklizeni na emotys muzi zeny

#uklid #uklizeni #poklad

 

Potěšit ženu, není až tak náročné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Milí páni, máte opravdu neskutečně mnoho možností, jak své ženě lichotit, jak své ženě ukázat, že vám na ní opravdu záleží. Stačí si jen vybrat. Vy znáte svou ženu nejlepší, tak nejlépe víte, že co ji potěší. No já osobně si myslím, že pokud si vyberete alespoň jednu věc z mého seznamu doporučených, tak jste vyhráli. Nejlépe však bude, pokud si vyberete všech pět.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality