Jak nakupovat koženou kabelku na eshopu?

Dámy, máte chuť si koupit koženou kabelku na e-shopu, ale vaše rozhodnutí je doprovázeno různými obavami? Řešíte ve své hlavě  otázky typu, zda pravá kůže je opravdu pravá, či kabelka, kterou si koupím, vydrží dlouho, jakou barvu si mají vybrat, zda odstín kůže a kabelky na internetu bude reálný nebo vás napadají různé jiné obavy. Těchto problémů je strašně moc, a proto sme se rozhodli postupně překonat vašu bariéru s výběrem kožené kabelky.

Jak začít?

 1. Na začátek je dobré mít představu o tom, o jakou kabelku byste měli zájem. Je dobré si položit otázku, zda potřebuji velkou koženou kabelku nebo spíše kabelku do společnosti, malou nebo kabelku ve střední velikosti.

2. Dále bychom se zamysleli na barvou kabelky. Položte si otázky. Chcete kabelku v neutrální, klasické nebo v živější barvě? Je váš šatník dříve v přírodních nebo v pestrých barvách? K čemu ji budete ladit? 

3.  Pokud již máte představu o těchto dvou bodech kabelky, které jsme výše zmínili je načase začít hledat kabelku na internetu.

4. Začněte si prohlížet jednotlivé webové stránky, které jsou zaměřeny na prodej kožených kabelek. Je dobré zaměřit se hlavně na stránky, které se zaměřují hlavně na prodej pouze kožených kabelek. Je to důležité a to z toho důvodu, že jejich sortiment se často obměňuje, stránka sleduje nejnovější trendy a kabelky nejsou tak usazené ve skladu.

5. Pokud se vám konečně podařilo najít na nějakém e-shopu vysněnou kabelku, poskúste se zaměřit na recenze daného eshopu. Právě ty vám pomohou v rozhodnutí, čí e-shop je v pořádku, zda jsou ostatní zákazníci s ní spokojeni nebo jde o nějakou špatnou stránku. Zde je třeba být obezřetný a zaměřit se hlavně na známé portále. Je třeba si také uvědomit, že negatívne recenze častokrát podává konkurence daného eshopu, aby mu uškodila. Nejčastěji lidé podávají recenze na Heurece.cz. Je to reálný portál, kde recenze mohou zadávat pouze ověřený zákazníci, kteří si opravdu nakoupili na dané stránce. Pokud má daný e-shop pozitivní recenze, určitě prodává kvalitní kabelky z pravé kůže.

6.  Bojíte se, že vám nebude sedět velikost? Určitě by vám pomohlo, pokud si přeměříte kabelku, kterou už máte doma a tak porovnáte velikost s kabelkou vyhlédnutou na eshopu. Můžete si pomoci pravítkem nebo krejčovským metrem. Zkontrolujte rozměry na e-shopu a primerajte si je na vaší postavě. Je dobré se zaměřit i na detail výška ruček. Některé kabelky mají výšku ruček přizpůsobenou na její nošení na rameni, ale některé ne. 

Velmi dobrou pomocí jsou fotky na postavě, u nichž je uvedeno výška postavy modelky.

 

7. Barva kabelky je často velký problém. Kabelku si doporučujeme podívat na více monitorech. Zkuste doma, popřípadě v kanceláři. Některé monitory mají tendenci zkreslit barvu, i když v současnosti je technika velmi vyspělá, a proto barvy na monitoru jsou častokrát reálné.

8. Pokud by se vám podařilo ušetřit co nejvíce penízků při koupi, doporučujeme platit za kabelku buď online nebo převodem na účet. Nemusíte zbytečně platit poplatky za dobírku. Některé e-shopy mají dobírky bez poplatků, ale bohužel je jich velmi málo.

9.V dalším kroku bychom se zaměřili na reklamační podmínky. Nastudovali bychom si na daném eshopu, jak postupuje s reklamací, což je třeba provést při zadání reklamaci a jiné.


10.  Problém s vrácením. Bojíte se, že po vrácení kabelky vám nebudou právem vráceny peníze, které jste za ni zaplatili? V tomto případě vám pomohou zmíněno recenze daného eshopu. Některé stránky vracejí penízky do 2 dnů, některé až do měsíce. Doporučujeme si to na dané stránce nastudovat, abyste se vyhnuli zbytečně komplikacím.

11. Balení: Bojíte se, že vámi zakoupená kabelka vám přijde v dezolátním stavu? Kabelku je nejlépe zabalit do krabice, která je pevná a vydrží dlouho. Eshop Emotys.cz balí kabelky do pevných papírových krabic. Setkali jsme se i s eshopem, který balí kabelky v igelitových sáčcích, co se nám zdá při koupi takového drahého produktu není moc nejlepší volbou.

 

12. Jak mi bude balík doručen? Tuto informaci je dobré si nastudovat na daném eshopu. Většinou se tato informace jako doručovací údaje, kde je přesně uvedeno, s jakou přepravní společností eshop spolupracuje a také možnosti přepravy.

 

Made with LOVE by Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality