Jak kombinovat černou koženou kabelku k tmavým a nevýrazným barvám?

#cernakozenakabelka

Černá kožená kabelka.

Určitě ji vlastní téměř každá dáma. Právě tato kabelka stojí jako prototyp, jako basic kousek, který musí mít každá dáma ve svém šatníku. Neznám jednoduše dámu, která by černou ve svém šatníku neměla. Pokud vy nějakou znáte, tak šup s ní do komentáře. Černá se velmi snadno kombinuje, proto je tak oblíbená, jednoduše vypadá při všechno dokonale.

#kozenakabelka #kozenekabelky

Dnes bychom vám představili černou jinak, tedy jak ji kombinovat k tmavým a nevýrazným barvám.


1. Nechte ji vyniknout.

Jako první bychom vám určitě doporučovali to, že když saháte po tmavých barvách, tak určitě nechte alespoň jeden váš doplněk vyniknout. Pokud volíte tmavé kalhoty kombinované s tmavým vrškem, tak klidně si k tomu vezměte i černou koženou kabelku, ale nechte ji vyniknout.

To znamená, že si na ni zavěste nějaký doplněk v podobě brože, květu ... Takto ve vašich rukou vynikne nejen vaše kvalitní "kožená kabelka", ale celkově váš celý outfit.

#outfit

Kožené kabelky s doplňky a ozdobami najdete i na našem e-shopu. Květy na kožených kabelkách jsou vyrobeny z pravé kůže, takže na kvalitě určitě neztrácejí.

kožená kabelka Carina emotys

#vyniknout #kvet

 

2. Noste ji v rukou.

Jako další tip, jak nosit vaši černou koženou kabelku tak, aby vynikla a neztratila na své popularitě, je to, abyste ji nosili k vašemu tmavému až černému outfitu v rukách. Je to proto, že na rameni se umí při černé stejné barvě ztratit. Pokud ji však budete nosit v ruce, tak naopak vaše světlost pokožky ji zvýrazní a tak poukážete na její krásnou černou barvu.

Pokud však sáhnete po světlejších tónech černé a šedé barvy, tedy ty které jsou výrazné odlišné, tak ji můžete nosit i crossbody nebo přes rameno. Před cestou z vašeho domu, si vyzkoušejte, jak vám daná kabelka při outfitu sedí.

černá kožená kabelka emotys

#malacernakozenakabelka

 

3. Volte jiné materiály.

Určitě vám v tomto směru doporučujeme kombinaci jiných materiálů. To znamená, že těžko vám vaše kvalitní kožená kabelka v černé barvě vynikne při černé kožené bundě s černými koženými kalhotami, hoc máte k tomu oblečenou bílou košili.

Proto pokud saháte opět po tmavém a volíte k tomu vaši koženou kabelku v černé barvě, tak nezapomínejte na rozdílnost vašich materiálů. To znamená, že si vezměte ke kožené kabelce něco z materiálu jako například semiš, vlna, samet ... Již takto ví kůže velmi pěkně vyniknout, přesto, že je ve stejné barvě.

 

kožená kabelka emotys

#pravakuze

 

4. Velikost kožené kabelky.

Jako poslední tip bychom vám určitě poradili, abyste nosili v při tmavém outfitu jistě černou ale velkou koženou kabelku. Je to proto, že velká je vždy výraznější než malá a samozřejmě nezanikne tak při tmavých outfitech.

Malá černá kožená kabelka se snadno při tmavých až černých outfitech ztratí, což se při větší velikosti říci nedá.

 

černá kožená kabelka Julia

#velkacernakozenakabelka

#velkakabelka

 

Milé dámy, nebojte se volit s černou koženou kabelkou žádné tmavé outfity. Doufáme, že vám tyto malé rady pomohou a tak bude vaše černá kožená kabelka vždy doplněk, který bude ve vašich rukách výrazný.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality