Investujte do kožených kabelek

Ženy a kabelky jsou nejlepší přátelé a jdou spolu ruku v ruce.
Každá žena / dáma vyžaduje spolehlivou a hlavně kvalitní kabelku, ve které může nosit vše, co momentálně potřebuje. Naštěstí máme pro Vás široký sortiment a vy si můžete vybrat z různých stylů, velikostí, barev a typů kůže. Nezapomeňte, že kromě toho máme pro vás v nabídce i množství kožených peněženek, které jsou praktické a mají luxusní vzhled.
Pojďme se tedy společně podívat na některé z našich kožených kabelek.

Kabelky jsou hlavním prvkem našeho moderního životního stylu, protože v nich můžeme přenášet různé předměty. Nemáme jich jen na cestování ale nám dámám slouží jako kabelky jako stylové doplňky. Kožené kabelky nikdy nevymizí a budou vždy trendy. Když odcházíte z butiku s koupenou koženou kabelkou, cítíte se šťastné, že jste si vybrali právě kabelku, která byla vyroben z odolného materiálu a vydrží vám roky. Hromadná výroba kabelek se výrazně liší od kabelek vyrobených jednou osobou. Jak klient je velmi obtížné tyto rozdíly rozpoznat a tak před koupí kožených byste měli zvážit 5 důležitých věcí:

Trvanlivost 
Kvalitní kůže, ať již ošetřená nebo ne, by měla být vnitřně robustní. Nepromokavá, nepropustná pro povětrnostní podmínky a její opotřebení. Časem přibyly na trh i pseudo kůže, ty však nejsou tak hezké jako kožené.

Typ kůže
Existuje mnoho druhů kůže a faktor kvality se liší. I po letech používání působí kvalitní kožené tašky, obzvláště kožené, jako zcela nové. Je lepší vyhnout se taškám vyrobeným z lepené kůže hlavně proto, že tyto tašky jsou vyrobeny ze zbytků kůže, které byly ošetřeny polymery a chemikáliemi, aby poskytly přirozený lesk.
Barevný faktor
Kožené kabelky jsou k dispozici v různých barvách a používají se v různých pracovních situacích. Například černé a tmavohnědé kožené kabelky jsou vhodné pro profesionální prostředí, které přinášejí pocit síly. Světlé a svěží barvy jsou ideální pro ležérnější nebo uvolněnější vzhled.
Jedinečnost a elegance
Kůže není textilní materiál, spíše je to preference a přání majitelky. Kabelky z jiných materiálů s odstupem času nevyvíjejí výraznou osobnost. Kůže perfektní kvality si však vždy zachová svůj charakter i po mnoha letech používání. Takovou kabelkou nejenže doplňujete váš smysl pro módu, ale také vám dají pocítit, že jste hrdí na to, že jejich vlastníte.
Proces opalování
Samotný proces opalování má vliv na kvalitu kožených tašek. Chromovaná tříselná kůže je vyrobena z chromu, který lze vyrobit během několika dní, a proto je levný. Rostlinná usní naopak používá postupy šetrné k životnímu prostředí a je dost drahá.
Naše kabelky do ruky, crossbody kabelky a batohy z pravé kůže jsou luxusní, kvalitní a hlavně stavěné pro vaše potřeby. Díky vnitřním kapsám a přihrádkám jsou naše kožené kabelky mimořádně univerzální a praktické. Crossbody kabelky které mají jednu hlavní část na snadný přístup k mobilnímu telefonu a dalším běžně používaným položkám, pak rafinované, které mají překládaná vrchní část ale za to má vnitřek kabelky uspořádány přihrádky, které vám pomáhají udržet si přehled a pořádek.
Najít koženou kabelku, která bude splňovat vaše představy je někdy velmi náročný proces. Kabelky jsou nádherným doplňkem ženského šatníku. Množství kreativních návrhářů už léta vytváří pro ženy krásné kožené kabelky a móda se jen zlepšuje. Přinášíme vám výběr krásných zajímavých kožených kabelek, kožené batohy a nesmíme zapomenout ani na naše peněženky z pravé kůže. Pokud si nevíte vybrat a rozhodujete se jakou barvu zvolit, volte přirozené barvy, alespoň si nebudete lámat hlavu, co si k ní obléknete. Klasické barvy jako jsou černá, hnědá, béžová nikdy nezklamou a dají se snadno kombinovat.
O kožené kabelky je potřeba pečovat!
 Proto pokud jste majitelka takovéto kabelky případně peněženky, jednou za měsíc byste ji měli natřít speciální pastou nebo včelím voskem, abyste si ji udržovali krásnou, zdravou a lesklou. Pokud se o ni budete starat věřte nám, vydrží vám mnoho mnoho let a bude vypadat jako nová.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality