Historky s kabelkami část 2.

 

A je tu 20. století!


V tomto období se vracíme s motivy opět do Egypta. Proč? Objevila se nám zde hrobka Tutanchamona a tato záležitost se prudce přenesla i do vzorů používaných na kabelkách. To znamená, že kabelka se začínala stávat pomalu součástí šatníku každé ženy.

 

kožené kabelky levně na emotys.cz


Vlivem druhé světové války se kůže nestal přední materiál při výrobě kabelek ale do popředí se kvůli těžké situaci dostávali i plasty a dřevo.

historky s koženými kabelkami na emotys.cz

 

Blížíme se ke finále...


Chanel, Louis Vuitton či Hermes začaly vznikat v padesátých letech 20. století a neustále stojí jako vzory dalších módních generací. Avšak šedesátá léta přinášejí v rozšiřování se tohoto módního doplňku útlum, protože byly příliš formální. Naneštěstí zaváděním nových materiálů a textilií dopomohly k tomu, že kabelky se staly velmi vyhledávané a staly se součástí každého outfitu.

 

pánské aktovky z kůže na emotys.cz
Nové tisíciletí přineslo s sebou návrat do starověkého Egypta, a to v tom důsledku, že začali se do popředí protlačovat tašky pro muže z pravé kůže. Dobře, nazvěme to raději pánské tašky.

 

kožené kabelky moderní na emotys.cz

 

Budoucnost kabelek je stále v otázkách, ale co je důležité poznamenat, že se najde v každém šatníku ženy a také muže. Nezapomínejme také na to, že být trendy je velmi důležité, proto se nechte inspirovat nejnovějšími a kvalitními trendy kožených kabelek na www.emotys.cz. Těšíme se na Vás !! 😊

najluxusnejší kožené kabelky na emotys.cz 

 

zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality