Emotys představuje žluté kožené kabelky

 

#zlutakozenakabelka #zlutykozenybatoh

 

Jelikož zde máme stále léto, tak rádi bychom vám představili barvu, která je stále aktuální a která v nás vyvolává příjemné letní počasí, nebo i nějaké ty příjemné letní zážitky. Tato barva je aktuální i na podzim, která po létě následuje. 

 

V nejnovější kolekci od Emotysu najdete výrazné žluté kožené kabelky, žluté kožené batohy, ale i odstíny, které jsou více aktuálnější v chladnějším počasí.

 

 

žluté kožené kabelky emotys

 

#zlutajetrendy

 

Žlutá barva je barvou slunce, energie a smyslnosti. Je nošena a populární hlavně u žen, u mužích se s touto barvou setkáváme málokdy. Je oblíbená i kvůli tomu, že se snadno kombinuje, přináší do každého outfitu takové malé slunce. Protože je to barva slunce, tak do našeho života přináší i jistým způsobem světlo a radost.

 

Dnes vám představím aktuální kolekci žlutých kožených kabelek a ukážu vám, k jakým barvám, outfitem, módním kouskem je jejich nejvhodnější kombinovat.

 

#kombinace

 

1. Vojenská zelená.

 

Jedním časem byla vojenská zelena velmi trendy barva. Proto si myslím, že každá z vás bude mít určitě nějaký trendy úlovek v této barvě. Proč to nevyužít? Nemusíme si pokaždé, jak přijde nový trend vyměnit na komplet šatník. Je dobře pokud využijete i kousky, které byly populární minulé roky a jen tak jejich nezavrhnete.

Podobně to platí o kolekci vojenské zelené. Možná by se to na první pohled nemuselo zdát, ale žlutá se velmi dobře kombinuje právě s touto zelenou. Je to i proto, že vojenská zelená je sama o sobě méně výrazná barva a krásné tak přilne k výrazné žluté barvě. Obě barvy však hrají tón v tónu a nebude to na vás žádné harakiri. Zkuste objevit i takovou kombinaci, uvidíte velmi si ji oblíbíte.

 

Velmi pěkně ukáže při této kožené kabelce žluté barvy právě sako ve vojenské zelené.

 

trnedy vojenská zelená barva   žlutá je tredny barva

 

#vojenskazelena #sako

 

2. Květinové vzory.

 

Pokud se vrátíme k současným trendům, tak jistě víme, že aktuální jsou květinové vzory. Je to jedno jestli jsou to šaty, kalhoty, topy nebo dokonce i lodičky. Léto patří květem a květiny patří letu. Podobně vystupuje i žlutá barva a je tedy samozřejmě, že tato kombinace bude spolu hrát. Nezapomínejme, že při květinových vzorech není až tak podstatné, že musí ladit květiny. Stačí opravdu maličký detail na květu, který nese barvu, kterou kombinujeme.

 

Zvolte letní květinové šaty společně s elegantní malou kabelkou a jak vidíte, žlutá tam není až tak silně zastoupena, proto tato kabelka bude při těchto šatech jako klenot.

 

letní kvetinove vzory     zltua kožená kabelka a emotys

 

#letnikvetinovesaty #kvetinovevzory

 

3. Modrá barva.

 

Modrá barva podobně vystupuje podobně jako černá barva. Proto pokud se bojíte jít do kombinace výrazných barev a žluté, tak sáhněte alespoň po modré barvě. Není třeba sahat jen po černé. Paleta módních barev nám nabízí opravdu mnoho možností jak nahradit klasickou černou. Nahraďme ji tedy tmavomodrou. Tato barva je stále populární a trendy a žlutá k ní pasuje dokonale. Tyto dvě barvy se navzájem doplňují a ladí.

Vezměte si například módní oversize sako, které dolaďte výraznou velkou koženou kabelku ve žluté barvě.

 

modre sako je trendy   

 

#modretrendysako

 

4. Červená barva.

 

Naopak tleskáme vám pokud zvolíte ke žluté červenou barvu, která je výrazná. Jsme rádi pokud se této kombinace nebudete bát a naopak  si ju zamilujete. Tyto dvě barvy k sobě ladí dokonale přesto, že jsou obě výrazné. Jde o obě vášnivé barvy a tak jsou v jedné souhře. Ne nadarmo se říká, že červená je druhá černá. Opravdu se dá kombinovat ke všemu a když k tomu využijete colorblocing, tak ukážete, jak se umíte s módou hrát a že víte, co se momentálně nosí.

Nebojte se být odvážné, volte volné materiály, ale i materiály na tělo. Výběr je opravdu jen a jen na vás.

Vezměte si krvavě rudý top, na který si pověste trendy kožený batoh ve žluté barvě. Vypadá to super, co říkáte?

 

 

#kozenybatoh 

 

Milé dámy, ukázali jsme si, jak můžete naše žluté kožené kabelky a kožený batoh kombinovat. Je to opravdu jednoduché, nemusíte se bát zvolit tyto kousky. Můžete však sáhnout i po tmavých barvách. Pokud chcete být střídmější, tak to vůbec nevadí. Vždy bude na vás nejlépe vypadat to, v čem se vy samy cítite dobře. Nikdy vám nemůžeme doporučit a donutit nosit něco, v čem jednoduše vy nemáte dobrý pocit. Je důležité sáhnout vždy po takových kouscích, které jsou pro vás vhodné, pasují vaší postavě, vy se jednoduše cítíte v tom dobře.

Nezapomínejte, že naše tipy fungují pouze jako doporučení a doufáme, že je budete nosit. Snažíme se sledovat vždy aktuální módní trendy, abychom vám dobře poradili a tak z vás udělali tu nejkrásnější módní divu.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality