Doplňky pro gentlemana, které musí mít v šatníku.

Doplňky pro gentlemana, které musí mít v šatníku.

 

Detaily jsou důležité, protože mohou pozvednout celý outfit na větší úroveň. A proto bychom jim měli věnovat stejnou pozornost jako při výběru oblečení.

 

Jako první jsou tašky

Pánové, zkuste si všimnout, že ženy svou kabelku považují za takzvaný klenot svého outfitu. Dívají hlavně na kvalitu materiálu, značku a luxusní vzhled kabelky a proto se některé ženy dokážou kvůli kabelce i zadlužit. Má to i své odůvodnění. Kvalitní taška je jedním z nejvýraznějších doplňků, kterým můžete zaujmout. Sice Váš notebook nebo papíry můžete nosit i v plátěných taškách, ale od luxusního stylu budete mít daleko. Zkuste zvolit pravou koženou kabelku, která se Vám hodí ke oděvu. Hlavně nezapomínejte vyšší kvalita tašky zdůrazní vaši osobnost a díky kvalitnímu materiálu se budete s ní těšit několik let.

Pánská kožená taška na Emoty.czTmavohnědá pánská kožená taška na Emoty.cz

Peněženky

To je jedna z věci, kterou my měl mít každý muž. Hlavně při koupi je třeba se zaměřit na to jakou peněženku si jdeme kupovat. Zkuste při koupi myslet na to co v ní budete potřebovat. Do té ideální by se Vám měly vejít bankovky, dostatek plastových karet a hlavně  se dívejte na kapsu, která slouží na mince. Pokud chceme aby nám peněženka vydržela delší dobu třeba zvolit koženou peněženku. Ta vám vydrží dlouho a díky kůži se Vám nikdy nestane to, že se potrhá a popraská.

Tmavohnědá pánská kožená peněženka na Emoty.cz

Kravata a kapesníček

Jako správnému gentlemanovi by neměla chybět ve svém obleku kravata a kapesník. My ženy milujeme na pánech obleky a různé uniformy, které dělají z nich mužů. Pokud nosíte do práce oblek k němu nesmí chybět kravata a  nemusí být jen jedno barvená. Muž se může vyhrát se svým outfitem a klidně zvolit i kravatu různého vzoru, díky kterým Vás konzervativní oblek udělá jedinečný a přitažlivý. A nezapomínejte na kapesník do náprsní kapsy saka. Vůbec nemusí být stejná s kravatou, spíše by měla jen harmonicky ladit.

Kravata pro gentlmana.

 

Manžetové knoflíčky

Mnoho mužů si myslí, že manžetové knoflíčky se nosí jen na slavnostní příležitosti. Omyl! Klidně je můžete nosit i každý den. Jsou takzvaným šperkem pro Vás. Hlavně nezapomínejte při koupi košile, že potřebujete košili s dvojitou takzvanou francouzskou manžetou. Nebojte se, že těchto košil je málo, právě naopak jsou různé od stylů, motivů i vzorů a díky nim můžeme ladit i manžetové knoflíčky, jejichž také není na výběr málo.

Zlaté manžetové knoflíčky.Stříbrné manžetové knoflíčky.Moderní manžetové knoflíčky.

A na závěr jako velmi oblíbený pánský doplněk jsou hodinky. Těch máme na výběr strašně hodně od zlatých, černých, dřevěných, stříbrných a dalších zajímavých vzorů. Klidně můžeme i hodinky ladit ke manžetovým knoflíkem, ale i ke svým taškám. Například pokud máme tašku v hnědé barvě, můžeme si pořídit hodinky, které mají hnědý řemínek.

Hnědé pánské hodinky.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality