Co si pořídit v trendy barvě roku 2020 v modré?

 

#modrabarva #barva2020

Jak jsme již několikrát zmiňovali, tak trendy barva roku 2020 je modrá.

#2020

Víme, že je to barva klidu, která je v těchto nesnadných časech určitě nutná. Proto i dnešní blog bychom věnovali právě této barvě, protože klid je to, za co bychom byli v této době určitě vděčni.

#klid

Oblékat se musíme stále a hlavně ti, kteří chodíme do práce, musíme neustále přemýšlet nad tím, jaké outfity volit. Laďme je tedy v modré barvě a tak přinesme klid i na naše pracoviště.

#modra

V dnešním článku si tedy představíme ty kousky a prvky oblečení, které bychom si určitě v této trendy barvě roku 2020 modrá měli pořídit do našeho šatníku. Pojďme tedy na to

 

1. Kožená kabelka

Začneme jistě tím, co máme i v našem sortimentu. Tento rok jsme si prapravili mnoho kousků v trendy barvě roku 2020, které vám budu postupně v našich blozích pravidelně představovat.

#modrakabelka

Díky modré barvě kožené kabelky vystoupíte z takzvané černé klasiky, nebo i jinak řečeno z černé linie a pokud ozvláštněte váš outfit podobně snadno jako s černou barvou, avšak v tomto případě o něco lépe.

#cernalinie #cernaklasika

Pokud by byla barva roku 2020 na vás příliš, tak sáhněte alespoň po jejím tmavěmodré verzi. Ale nebojte se.

Výraznější kožená kabelka se velmi snadno kombinuje podobně jako černá a vy se nemusíte bát, že něco zkazíte.

 

modrá kožená kabelka Emotys

#kozenakabelka #kozenekabelky

 

2. Džíny

Asi jste to i čekali. Džíny mě ve svém šatníku každá dáma a víme, že jsou i v modré barvě, která je pro tento typ oblečení typická.

#klasika

Džíny se řadí právě ke základnemu kousku, tedy basic kousku, který by měla žena ve svém šatníku mít a alespoň jednou v životě si je obléci.

#basic

My si nemyslíme, že toto je nějaký problém, protože právě džíny patří mezi nejoblíbenější kousky oblečení, které ženy volí, práve když jde o pohodlí svého outfitu.

Kombinují se jako do sportovního, tak i do elegantního outfitu.

 

modre dziny

#dziny

 

3. Boty

Pořiďte si modré boty. To je naše řada. Je to podobně jako kožená kabelka ten typ, kdy vyjdete z klasické černé linie kožených bot. Nemusí jít čistě jen o kožené boty, ale sáhněte i po sportovní obuvi.

#kozeneboty

V létě určitě budete nosit s radostí sportovní tenisky, které víte velmi snadno kombinovat k sukni nebo i kalhotám. Záleží už jen od vašeho vkusu a momentálního pocitu. Modré boty vypadají vždy luxusně a pokud jejich kombinujete s barvami jako bílá a červená, tak máte s vaším outfitem určitě vyhráno. Právě tyto tři barvy se velmi snadno kombinují a vy určitě znáte i značku, která tuto barevnou kombinaci upřednostňuje. A oni vědí proč.

Jednoduše to vypadá dobře, vkusně a luxusně.

 

modre boty emotys

#boty

 

4. Punčochy

Možná jste tuto poslední kategorii vůbec nečekali a přijde vám uplne zbytečná. Není to tak. Punčošky jsou velmi oblíbené v černé barvě a tedy i nejčastěji nošeny.

#cernabarva

Proto chceme, abyste vyšli z tohoto klasického kruhu černé a tak svůj outfit něčím obzvláštnili. Právě modre punčochy patří k tomu, co může váš outfit oživit a vy tak vneste trochu barvy do vašeho klasického outfitu. Pokud jste odvážnější, tak si zkuste tyto punčochy pořídit v modré barvě roku 2020. To by mohlo být velmi zajímavé.

 

modre punoschy

#puncochy

 

Milé dámy, doufáme, že se vám náš výběr modrých doporučení do vašeho šatníku nejen líbí, ale že jejich buď vlastníte nebo si je plánujete pořídit.
Vlastníte v barvě roku 2020 koženou kabelku, džíny, punčochy či boty?
Co vám ve vašem šatníku v modré barvě chybí?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality