Co se bude nosit na podzim 2021?

Letné slunečné dny se postupně budou zkracovat a co nevidět podzim tu bude každou chvíli. Chtěli byste vědět, co vám čeká a nemine podzimní kolekci na našem eshopu. 

 

Modrá s béžovou
Modro-hnědá paleta barev se určitě hodí do vašeho šatníku. S modrou v kombinaci s béžovou tuto sezónu určitě zabodujete, ale co je víc, určitě se budete cítit skvěle a trendy. Při modré určitě nezapomeňte na bielu.Azzurovo modrá výborně vynikne i při hnědé barvě.

kožené kabelky od emotys

(1.) Kožená kabelka shopperka Marieta - 1599 Kč od Emotys.cz, (2.) Bíle kalhoty Rinascimento -1999 Kč (3.) Modré tričko Rinascimento -1799 Kč

 

 

 

Žlutá s bordo 

Už mnohokrát jsme zmínili, že barvou tohoto léta je právě ,,žlutá barva". Ani během podzimu v našem šatníku nesmí chybět. Věříme, že jste se touto krásnou barvou zásobili už během letních dnů, díky čemuž ji krásně dokombinujete k podzimním kouskům. Určitě nezapomeňte na bordo. Právě bordo v kombinaci se žlutou působí žensky, stylově a hlavně trendy.
Kožené kabelky ve žluté barvě v naší nabídce nechybí ani tuto sezónu.

luxusní šaty Rinascimento v bordo barvě v kombinaci so žlutou

(1.) Kožená kabelka crossbody Michaela Emotys.cz - 1399Kč (2.)Luxusní opasek Rinascimento 1599 Kč (3.) Elegantní šaty Rinascimento 3550 Kč

 

Nekonečná zelená- khaki barva

Ano, je tu opět i tuto sezónu. Nádherná kaki barva se výborně kombinuje ke camel, bordo a žluté. Nezapomínejte také na bordó. Kaki kožené kabelky jsou nadčasové kousky, které vám budou zpříjemňovat vaše chvíle i další sezónu. Jde o nadčasovou klasiku, kterou určitě oceníte.

 

kožené kabelky podzim 2021 emotys.cz

(1.) Bunda Rinascimento 6599 Kč (2.) Čepice Rinascimento 1599Kč (3.) Kožený batoh a kabelka 2v1 Emotys.cz 2415 Kč

 

Těšíte se i vy na podzim?
S láskou Emotys.cz

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality