Co o nás prozrazuje nošení kožených kabelek?

Milujeme kožené kabelky a nikdy jich není dost. Nosíme jejich zda prší nebo svítí slunce, zda máme dobrou nebo špatnou náladu. Ale co o nás prozrazují?
 
  Věděli jste, že podle vašeho nejčastějšího nošení můžete prozradit, jaký jste typ osobnosti.

Nosíte koženou kabelku v ruce???

Všimli jste si, že vaší nejlepší volbou pro nošení kabelky je její nošení v ruce. Ať už má dlouhý nebo krátký popruh, i tak ji vždy budete nosit v rukou. Jednoznačně jste důvěřivý typ osobnosti, který si ty nejzákladnější věci odnese vždy ve své kabelce a bez nich si den neumí představit. Podle všeho se snažíte mít vše pod kontrolou a  inklinujete k dokonalosti.
 
Nošení kožených kabelek v ruce

Nosíte kožené kabelky crossbody ???

Milujete kabelky na styl crossbody, které si převěsit snadno přes vaše tělo, přičemž máte volné ruce, které můžete využít například na sledování vašeho mobilu. Pokud jste zastánkyní crossbody kabelek určitě jste vždy otevřená všemu novému, a ráda se věnujete různým novým aktivitám.
 
 
Nošení kožených kabelek  crossbody

Nosíte kabelku pod paží?

Pokud ráda nosíte kabelku nejraději přes rameno tak určitě jste typ člověka, který se nerad se svým soukromým životem svěřuje všem kolem. Pro pochopení, dovoru se svěřujete jen svým blízkým a bez ostatních byste si hravě uměla představit život.
 
Nošení kožených kabelek pod paží

Nosíte koženú kabelku na rameni?

Pokud ráda nosíte kabelku a také si ji ráda přidržujete v oblasti břicha, znamená to, že ji používáte jako ochranný štít. Podle všeho jste citlivá osoba a ráda si vytváříte odstup od lidí. Potřebujete určitý čas na to, abyste mohli jste určitým lidem důvěřovat.
 
Nošení kožených kabelek na rameni
 
Made with love by www.emotys.cz
Zdroj: elle.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality