Co nosí společně máma se svou dcerou?

#mama #dcera #mamaadcera

Vztah máma a dcera je od narození. Je to pro obě láska na první pohled. Byly jedno a tak to zůstává i po celý život.

#modnikoncept

V současnosti je populární i módní koncept, který je založen na stejném oblečení pro mámu a dceru. Samozřejmě mluvíme o věkové kategorii dítě a máma. Nevíme si představit dceru v pubertě jako nosí stejné oblečení jako její máma. Jednoduše je to nepředstavitelné.

#dite

My se v však budeme v našem článku věnovat starší kategorii, jako jsou děti a tedy budeme se věnovat slečnám, které již mají pubertu za sebou a tak se nebojí nahlédnout své mámě do skříně a něco si tam pro sebe půjčit. Je to velmi milé a krásné, když se umí tyto bytosti najít i ve světě módy, přesto, že je mezi nimi takový věkový rozdíl.

#konfekcnivelikost

Jsou také jednoduše věci, které by se neměly, respektive se nevyměňují mezi mámou a dcerou. Je to buď kvůli konfekční velikosti, nebo zde patří věci jako spodní prádlo. Méně často se vyměňují boty a nohavice.

#kozenakabelka #kozenekabelky

My se podívejme tedy na to, co společně mohou máma a dcera nosit.

 

mama a dcera

#satnik

 

1. Kožené kabelky
Samozřejmě začínáme kouskem, který je v naší nabídce. Je jedno, kdo vlastní danou koženou kabelku, pokud se líbí starší nebo mladší, určitě se najde nějaká příležitost, kdy nastane otázka: "Mohu si tuto koženou kabelku půjčit?". Doufáme, že odpověď bude vždy "ano, s radostí!".

#maminka

V tomto případě platí většinou pravidlo, že maminky sáhnou po takových těch trendovejších kožených kabelkách, které si jejich dcery kupují. Naopak dcera při nějaké společenské události bude potřebovat klasickou kvalitní koženou kabelku a tu najde ve skříni své maminky.

Milé dámy, pojďte do toho. Půjčujte si vaše kvalitní kožené kabelky, nemusíte se bát, že na nich bude vidět nějaké známky nošení.

 

kožená kabelka EMotys

#kvalitnikozenakabelka

 

 

2. UNI kousky
Na současné módě se mi líbí hlavně to, že UNI kousky jsou více a více dostupné. Je to super v tom, že jednu věc může klidně i máma a dcera přesto, že nemají stejnou konfekční velikost. Je to normální, že věkem matky přibírají více než jejich dcery. No někdy je realita i naopak.

#onesize

Díky těmto kouskem ONE SIZE, tedy oblečení jedné velikosti, si mohou společně vyměňovat věci máma s dcerou a tak vzájemně obohacovat svůj šatník a úspěšněji kombinovat a doplňovat své předem připravené a promyšlené outfity.

 

uni kousky

#unikousky

 

3. Bižuterie a jiné doplňky
V tomto případě platí stejné, že pokud potřebujeme svůj outfit promyslet do totálních detailů, tak nám někdy zachýba nějaký ten jemný detail, nějaký doplněk. Právě ten umíme najít někdy v šperkovnici naší dcery a opačně.

#doplnek

Maminky vlastní povětšinou kvalitnější bižuterii a doplňky, kterých je méně. Naopak dcery preferují kvantitu, protože toho potřebují mnohem více a tak v jejich šperkovnici najdeme vždy moderní, sice méně kvalitní doplňky, kterými umíme náš outfit podtrhnout do úplných detailů.

 

bizuterie mama a dcera

#bizuterie 


Milé maminky a dcery, půjčujete si doplňky, oblečení a kožené kabelky?

Co si ještě společně vyměňujete?

Nebo, je taková výměna pro vás totálně tabu?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality