Co na sebe během krásných slunečných dnů.

 

Co na sebe během krásných slunečných dnů?

Krásné slunečné dny nás neminou ani další dny. Co víc si můžeme přát. Po dlouhé zimě si tyto dny velmi užíváme. Dlouhé zimní bundy, které se staly součástí iv květnu jsme už konečně odložili do šatníků a věříme, že si budou klidně odpočívat alespoň do listopadu. Bazény, pláže, procházky po městě, návštěvy Aupark se najednou stali naší součástí. Stále více jsme se začali starat o vnější vzhled, chceme se cítit sebevědoměji, zaujmout nejen okolí a hlavně působit skvěle.

 

Žlutá barva
Chcete dát okolí najevo, že v módě se víte orientovat? Pokud ano, určitě si nezapomeňte v těchto letních měsících pořídit žluté outfity. Krásný žlutý top, modré kraťásky, kožená kabelka, jemný decentní náhrdelník, pohodlné pantofle a cool outfit je na světě.
 
leto na emotys.cz
 
 
 
Volány
Volány jsou skvělý trik, jak dostat další letní kousek do šatníku. Designéři volány prostě milují a vy si ho oblíbíte hned. Vědí vám ubrat pár let, najednou se budete cítit mladší a bude to další kousek, který vám bude dělat radost. Vsaďte na bílou. Bílé kraťasy, bílé tričko ze 100% bavlny oživte výraznou koženou kabelkou z našeho eshopu.
 
dámské oblečení emotys
Bralety
Dalším hot kouskem této sezóny jsou bralety. Nebojte se být odvážná a ukázat v něm vaše bříško. Kombinujte je s kousky s vysokým pasem. Nezapomeňte také na koženou kabelku, která vám bude dělat radost ne jednu sezónu. Kůže je kůže, investujte do kvality a dělejte si život krásnějším i nákupem na emotys.cz.
 
kožené kabelky s oblečením emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality