Co k novým koženým kabelkám?

Co k novým koženým kabelkám?

Kožené kabelky jsou velmi populární. Myslím, že každá žena této pravé kůži neodolá. Jak bychom měli vědět už za starých časů, že jako první materiál, který se používal na oděvy byla kůže. Výborně hřály vaše tělo a měli dokonalé vodě odolné vlastnosti. Rovněž můžeme vědět, že kůže je velmi pevný materiál, který se jen tak neroztrhá. Já osobně miluji kožené výrobky a to ať už kabelky, nebo boty. Tyto dvě věci jsou pro mě závislostí, kterou málo kdy odolné. Samozřejmě pokud chceme mít stále kůži stejně krásnou jako při koupi, je třeba se hlavně o ni starat. Proto si pořiďte nějaký krém na kabelky a pokud máte i kožené boty třeba si zakoupit box, který dodá vašim botám rovněž lesk. A nyní zpět ke koženým kabelkám. Připravili jsme si pro Vás úžasné novinky, které Vás jistě okouzlí. Je jich opravdu hodně a myslím si, že každá z nich si najde svou majitelku. Já Vám předvedu pár kousků z naší kolekce a řeknu Vám, máte se na co těšit. A jako bonus Vás troška inspiruji k tomu, jak tyto kožené kabelky nosit.

Kabelky jsou velmi důležitým doplňkem pro Váš outfit, a proto bychom měli kabelky vybírat co nejkrásnější, jedinečné, zajímavé a výrazné.

Jedinečná

Dovoluji Vám představit jedinečnou koženou kabelku Editu, která má neodolatelný vroubkovaný vzhled. Výhodou této kabelky je jednoduchý design, který ocení jistě každá žena. Jako ukázku jsem Vám předvedla v jemně růžové barvě. Samozřejmě tato barva kabelky není jediná, je v hnědé, černé a modré barvě. Stačí si vybrat jen tu svou oblíbenou barvu :). Já jsem si zvolila jemně růžovou, protože podle mě vypadá jedinečně a moc často se s ní nesetkáváme. A proto bych chtěla aby tyto kabelky začali okouzlovat Váš outfit. Když jsem viděla tuto krásku, hned jsem si k ní představila i outfit a určitě se s nim velmi ráda podělím. Takže jako první jsem zvolila černé klasické rifle s černým tričkem, na vrch zvolíme šedou vestu, která je velmi moderní a IN v tomto období. Obuv nesmí samozřejmě chybět a to můžeme zvolit černé kotníkové kozačky. Tato kožená kabelka výborně ladí a sedí v tomto outfitu.

Dámská kožená růžová kabelka

Moderní šedá vestaČerné rifle s vysokým sedemČerné kotníkové kozačky

Zajímavá

Jako další úžasnou novinku jsem vybrala Juditu - koženou kabelku v hnědé barvě. Zajímavá je tím, že má dokonalou kombinací vroubkované kůže s broušenou a také tuto kabelku zdobí tenký pásek se stříbrným kováním, díky kterému tato kabelka se stala jinou než ostatní. Jako ukázku jsem zvolila v hnědé barvě. Tuto barvu můžeme přirovnat ke camel. Jak samy můžete vidět, tato kabelka na fotce vypadá opravdu, jak ve skutečnosti. Určitě má jednu výhodu a to, že je tato kráska ve velikosti formátu a to A4. Čili ji můžeme nosit do práce, k lékaři, ale také klidně do města. Tím, že je ve větším rozměru, jistě bude vynikat ve vašem outfitu. Já jsem si jako outfit k této camel kožené kabelce připravila a to světlé roztrhané džíny, k tomu bílé klasické tričko a na vrch zvolíme proužkovaný dlouhý plášť. Jako obuv můžete zvolit klidně kotníkové kozačky nebo bílé tenisky.  

Hnědá kožená kabelka

Dámské rifle modréČerný dlouhý plášť

Výrazná

Červená je sexy! Kdo miluje červenou je zde určitě správně. Já osobně miluji také tuto barvu, protože je výrazná a dokonale vynikne v outfitech. Jak víme červená se hodí také ke výrazným barvám jako je modrá, žlutá, zelená a podobně. Ale v takovém případě já nejraději kombinuji neutrální barvy, aby kabelka dokonale vynikla a aby to hlavně nebylo moc přeplácané. Jako ukázku jsem zvolila pro Vás nádhernou koženou kabelku v červené barvě - Eleonora. Jak můžeme vidět je jednoduchá a proto je i okouzlující. Jak se říká méně je někdy více. Můžeme k ní zvolit černou sukni s bílou klasickou halenkou a na závěr zvolíme černé sandály s hrubým vysokým podpatkem.

Jedinečná kožená červená kabelka

Černá obtáhnutá sukněDámská bílá halenkaDámské černé sandály

Praktická

Co by to bylo pokud bychom ve svém šatníku neměly praktickou kabelku. A tím myslím koženou crossbody koženou kabelku, která Vám umožní mít volné ruce a vy se budete cítit pohodlně. Tyto malé kabelky mají také velmi velkou výhodu, že pokud půjdete na nákupy díky crossbody stylu Vám opravdu nebude překážet při prohrabávání a vyjímání věcí. Co tak zvolit koženou kabelku s imitaci hadí kůže v jemně růžové barvě - Milana? Tím, že má tato kráska imitaci hadí kůže je i velmi moderní. Neboť jak můžeme vědět vzory teď frčí. Tím, že nám začala jaro a počasí se oteplovat můžeme zvolit jemně růžové kalhoty s vysokým sedem, k tomu bílý bralet a na závěr můžeme klidně zvolit riflové krátkou vestu. Obuv můžeme zvolit klidně černé sandály.

Růžová kožená kabelka s imitací hadí kůže

Růžové kalhoty s vysokým sedemDámský bílý BraletModerní krátká riflová vesta

Všestranný

Určitě Vás zajímá jak to myslím, že všestranný. Hned Vám to i vysvětlím jak zajímavým kouskem pro vás máme kožený batoh dva v jednom - Terezia. A to znamená, že tento batoh můžete nosit i jako kabelku, ale i jako batoh. Prostě této fantazii nevím odolat a ani napsat žádné mínusy. Tento batoh je sám o sobě krásný a zajímavý svým designem a detailům. Takže určitě Vás tento kousek nepřestane bavit ani po delší dobu. Jak outfit můžeme k němu zvolit kožené legíny tomu zelenou dlouhou vestu. A jako obuv jedině kožené černé kanady na šněrování.

Kožený batoh dva v jednom černý

Zelená dlouhá vestaDámské kožené legínyModerní dámské černé kanady

Doufám, že se vám naše kožené moderní kabelky líbí stejně jako mně. Věřím, že alespoň jedna Vám padla do oka a inspirovala jsem vás tím co k ní nosit. Móda je famózní, protože se můžete s ní pořádně vyřádit.

Vaše blogerka Marikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality