Co by si měl / měla aktuální dělat?

 

#kozenekabelky #blog

Předtím než se budu nadále v mých blozích věnovat prezentaci našich nových kožených kabelek jsem v jednom časopise narazila na zajímavý článek, což je momentálně moderní a jaký životní cesta je aktuální. Rozhodla jsem se to zmínit již nyní, neboť může se stát, že mi to vypadne a tak bych se k tomuto článku nedostala.

 

#moderni

 

V této době je moderní opravdu všechno. Nebo ne? Můžeme klidně tvrdit, že vše, protože každý z nás považuje za modernost svého smyslu něco jiného. Někdo je za tradiční věci, jiní zase vysloveně potřebují vše nové vyzkoušet.

Já se neradím ani k jedné ani k druhé skupině, tedy tvořím takový mix, že spíše nad věcmi uvažuji, až se do nich pustím. V dnešním článku se budu věnovat ale tématu, který je moderní, aktuální, prostě taký, který by chtěli všichni vyskoušet, bez ohledu na to, jaký to bude mít skutečně následek a zda se o pár let nebudou chytat za hlavu a řeknou si, " Fakt? Toto jsem byl já a měl jsem takový názor? " Fakt! Byl jsi to ty a měl si takový názor.

 

#tema

 

Tak pojďme na tom, čím by ses měl / měla nebo v současné době stát nebo dělat, abys byl / byla IN a opěvována / opěvovaný.

#IN

 

1. Staň se influencerom / blogerom


Být influencer nebo bloger je v dnešní době velký sen nejednoho teenagera. Mít na Instagramu a svém blogu kopu fanoušky je žádané více, než mít nějakých reálných kamarádů.

Mladí lidé (ale nejen mladí) se fotí dennodenně v každém úhlu a při každé příležitosti. Jindy i jakmile otevřou oči. Snaží se udělat co nejlepší fotky, aby vypadalo vše dokonale a aby fotka přitáhla pozornost a tak jsme začali daného člověka sledovat. Díky nám získá jistou sledovanost a potom ho oslovují ostatní firmy na spolupráci propagovat nějaký produkt s cílem oslovení potencionálních zákazníků.

Takže buďte moderní a buďte nějakým blogerem, který odprezentuje například naši koženou kabelku. Nebo můžete napsat nějaký pěkný článek o naší krásné kožené kabelce.

 

kožená kabelka Luana

 

#influencer

 

 

2. Chodit do fitka

Ano, další velmi moderní věc je navštěvovat fitness centrum. Kdo nechodí do fitka, tak je určitě nemoderní, nežije zdravě, prostě nikdo o něm neví, že cvičí. Takže pokud si neuděláte nějakou fotku ve fitness oblečení se sluchátky na uších, tak určitě patříte k neaktuálnímu členu naší společnosti, který se jistě po večerech cpe nějakým nezdravým kalorickým jídlem.

V této době se klade důraz na kalorie, mnohé děti již v raném věku řeší, zda mohou nebo nemohou tolik papat. Je takový postup správný? Hm? Toto bohužel ukáže jen čas a tato generace, která momentálně na takové FIT vlně žije.

Já osobně do fitness centra nechodím, ale zacvičím si občas doma. Nemám chuť prezentovat sebe, jaké jídlo jím a přesvědčovat jiných, že jím jen zcela zdravé jídlo. Snažím se vyhýbat chemii nejvíce jak se dá, ale víme, že to v této době to úplně nejde. Pěstuji si domácí zeleninu a nemám potřebu toto mé úsilí věšet někomu na nos. Nemám fotoalbum z mých jídel a zdravých koláčů, stačí, že si je vychutnám při své kávě a odpoledním odpočinku.

 

 

pohyb a zdraví

 

#fitness #fit

 

3. Být dokonalý, krásný, mladý ...

Pokud toto čtete, tak přemýšlím nad tím, že asi nikdo by neřekl, že toto nechci. Přiznám se, i já bych chtěla. Asi každý. Je to tak. Být zdravý je opravdu dar, to víme. Někdy je to jen otřepaná fráze, protože stále říkáme, jak bychom chtěli být zdraví, ale jak málo proto děláme .. Hm?

Asi ano, spíše se snažíme být krásný a dokonalý před naším publikem. Proto někdy děláme dost. Kupujeme drahé krémy, líčidla, aby z nás udělali masky, které se na nás dennodenně usmívají na internetu. No zacházíme do extrémů, kde podstupujeme operace, aby změnili čas. Náš čas, naši tvář a nás vyplnili tekutinou, po které se nám již mimika sice nepohne, ale zato budeme před zrcadlem jako namalování.

Toto vážně chceme? Věčné mládí založené na sebeklamu? Ale tak není divu, my jako společnost si to od druhých vyžadujeme a tleskáme kráskám na internetu, které vypadají jako panenky a samy bychom se chtěli v koutku duše na nich alespoň trochu podobat. Vždyť komu nelichotí věta, že na tobě věk není vidět?

 

kožené kabelky Emotys

 

#vecnemladi

 

 

4. Mít vlastní názor

Poslední myšlenku, kterou bych ráda zmínila v blogu, ve kterém jsem dostatečně odbočila od tématu našich kožených kabelek je to, abych si řekla názor. I dnešní článek je v podstatě můj názor. Snažím se ho dát do všeobecnosti, ale jakmile používám "já osobu" jde již o můj názor.

V této době se stále hovoří o svobodě projevu. Zkusme se nad tím zamyslet. Máme opravdu svobodu projevu? Jistým způsobem ano, ale ne dostatečně. Pokud náhodou něco není podle gusta toho druhého, tak automaticky začne siréna negativní vlny, protože nesdílíme něco společného, ​​ale já si dovolím tvrdit něco jiného.

V tomto tedy bych škrtla svobodu projevu a nazvala to dříve, řekni si názor, vyvolaj vlnu tří skupin. Ty, kteří jsou zásadně proti. Těch, kteří to neřeší a na konci těch, kteří mají stejný názor.

Takže pokud máte chuť se s někým pohádat, tak jděte na nějakou sociální síť, napište obšírný článek s vaším názorem na nějakou aktuální kontroverzní téma, dejte ho sponzorovat, vezměte si do ruky popcorn a sledujte tu vlnu pro a proti. Doufám, že mým článkem takové něco nevyvolam. Pro jistotu si popcorn do ruky neberu a nedávám ho sponzorovat.

 

sloboda projevu

 

#svobodaprojevu

 

 

Děkuji vám za pozornost a příště už o našich kožených kabelkách.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality