Černá kožená kabelka

Jelikož dnes máme černý pátek as ním i různé výprodeje a slevy rozhodla jsem se tedy náš článek věnovat černé barvě. Konkrétně bych si posvítila na černou koženou kabelku, která je v našem šatníku oblíbená a vlastní ji 90% dam. Patříte k těm zbývajícím 10%? Tak to rychle napravte, dnes vám nabídnu pár důvodů, proč ji nosit a proč si ji pořídit.

 

černá kožená kabelka emotys sleva

 

1. Jednoduše se kombinuje

Černá je takový UNI kousek, který se hodí ke všemu. Dokonce i tehdy, když jste od hlavy až k patě v černém. Jak není to nějaká spásná kombinace, ale jsou dámy a období, která takový dresscode vyžadují. Proto je důležité tento kousek ve svém šatníku vlastnit. Pokud hledáte něco, po čem sáhnete kdykoli, tak je to určitě černá kožená kabelka.

 

černá kožená kabelka emotys

 

2. Bude stále IN

Víme o tom, že rok od roku se mění aktuální trendy a s ním i barvy. Ovšem u černé to až tak neplatí, vždy bude vypadat dobře a aktuální. Proto je důležité si pořídit nějakou luxusní kvalitní "koženou kabelku" v černé barvě. Je to opravdu investice na několik let, ne-li desítek let. Na naší stránce naleznete i aktuální trendy, ale i nadčasové kousky, které zde budou velmi dlouho a nikdy jimi nic nezkazíte.

 

černá kožená kabelka

 

3. Snadná údržba

Ano, i to je jeden z důvodů, proč doporučíme černou barvu. Je to proto, že světlé barvy je třeba častěji čistit a impregnovat, protože se častěji špiní a zůstává a nich při dlouhodobějším nošení barva od jiného oblečení. U černé to neplatí. Pokud se vám i vaše kožená kabelka zašpiní, tak to jde snadno dolů jednoduše nějakým hadříkem nebo speciálním ubrouskem na kožené kabelky. Každá kožená kabelka, která to vyžaduje, jde od nás ošetřená.

 

kožená kabelka emotys

 

4. Jednoduchá, luxusní a nadčasová

Když sáhnete po černé kožené kabelce, tak se hodí ke každému outfitu, proto můžeme o ní klidně říci, že splňuje vlastnost jednoduchosti. Černá barva od nepaměti působí luxusním dojmem, ať je to v oblečení nebo v doplňcích. Spousta žen považuje černou barvu za svou nejoblíbenější. To, že je nadčasová, jsme si již vysvětlili v bodě dva a můžete to jako majitelka černé kožené kabelky, což si myslíme, že jste, potvrdit.

 

kožená kabelka černá

 

Milé dámy, i když si myslíme, že určitě jste milovnicí a nositelkou černé kožené kabelky, tak určitě zkuste nahlédnout do naší nabídky kožených kabelek a to nejen v černé barvě. Během černého pátku na vás čekají malé akce, tak určitě nepřehlédněte.

Váš EMOTYS.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality