Blogerka NIKOLA s trendy koženým batohem a kabelkou 2v1 TEREZIA

Blogerka NIKOLA s trendy koženým batohem a kabelkou 2v1 TEREZIA


Rady bychom vám v tomto blogu představili blogerku @nikola_kloudova, která je velmi úspěšná v tom, co dělá. Nikola je modelka, která je z Prahy a mám 26 let. Na Instagramu je velmi populární osoba, o čemž svědčí i počet jejích sledovatelů a úspěšnost její příspěvků.

Blogerka s našim koženým batohem.Stylová blogerka s koženým batohem Terezia.


Její sledovatelé ji vždy velmi rádi ohodnotí na profilu oblíbeným srdíčkem a ona tak ví, že práci, kterou dělá, dělá opravdu dobře. Kromě toho, že je krásná a má nádhernou postavu, která vynikne v každém oblečení, má velmi dobrý vkus na výběr oblečení. Z našeho e-shopu si Nikola vybrala velmi oblíbený trendový kožený batoh TEREZIA 2v1 - kabelka a batoh v jednom, který krásně zapadl do jejího šatníku. Podívejme se tedy, k jakým outfitům ho Nikola tedy zkombinovala.

 

 

Naše Nikola s koženým batohem 2in1Outfit s koženým batohem Terezia.


Při prvním outfitu zkombinovala náš kožený batoh ke klasicky černému outfitu, který doladila - kromě jiných doplňků - i trendy škraboškou na obličej. V tomto případě jde o elegantní outfit a tak odepla z batohu ramínka a využila ho jako elegantní kabelku, kterou nese v ruce.

 

Černý kožený batoh 2v1.Jak nosit kožený Batok Terezia.Kožený batoh sladěný s hodinkami.

 

Druhý outfit, při kterém zvolila jako luxusní doplněk náš batoh se také nese v elegantním duchu. Černou barvu rozbila kabátkem v burgundské barvě, která je velmi trendy. Proto i kožený batoh 2v1 Terezia najdete na naší stránce i v burgundské barvě. Jak je vidět, Nikola ukázala, že při tomto outfitu můžete batoh nosit jako kabelku v ruce či na rameni, nebo jej budete nosit jako batoh na oboch ramenou.

 

 

Blogerka s koženým batohem 2v1.Nikola s koženým batohem a její moderním outfitem.Nikola s krásnými pletenými šaty.

 

V třetím outfitu Nikola ukázala, že batoh je pro ni šperkem a tak na fotkách ma své místo, aby vynikl. Využila ho v chladném počasí ke hrubému prodlouženému svetru a károvanýmu kabátku. Opět ho využila jako kabelku.

 

 

Jak kožený batoh Terezia nosit.Černý kožený batoh s hnědým kabátem.Moderní outfit.

 

Čtvrtý outfit dokazuje, že kožený batoh a kabelka Terezia umí opravdu vyniknout. Je to i vidět na tomto outfitu, kdy krásně doplňuje žlutý kabát a vyjímá se tak vzadu na ramenou. Je vidět, že Nikola to s naším batohem opravdu ví a v každém jejím outfitu působí jako šperk. 

 

S našim koženým batohem v sněhu.Kožený batoh na ramenou.Usmívající Nikola s koženým batohem.

 

Poslední outfit se nese ve sportovním duchu, kdy tato krásná modelka si vzala batoh na krátkou procházku a doslova se s nim vyšantila ve sněhu. Je vidět, že kožený batoh je možné nosit i ke sportovní bundě s kožíškem, kde opravdu vynikne a nezůstane nepřehlédnutelný.

 

Nikola a její vkus pro módu.

 

Děkujeme Nikolce za krásné fotky, které nám poslala a věříme, že oblibu v tomto batůžku si najdete i vy.

Vaše blogerka heartMarikaheart
 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality