Barvou tohoto léta je také oranžová.

Barvou tohoto léta je také oranžová.

Barvou tohoto léta je také oranžová. Oranžová barva. Velice dominantní a zároveň stylová. V tomto období hraje v módním průmyslu opravdu dominantní roli. Módní návrháři ji zatáhli do svých modelů. Pojďme se nyní společně podívat, jak se dá nosit oranžová ak čemu ji můžete kombinovat. Stránka Emotys.cz poskytuje řadu modelů a kabelek v této oranžové barvě.

 

Oranžová s béžovou

O této klasice moc nemusíme psát. K béžové ladí všechno a dokonce i oranžová. Pokud nevíte k čemu oranžovou, určitě vsaďte na béžovou a vytvoříte cool outfit. Béžová je neutrální barva au oranžové nikdy nic nezkazí.

oranžové oblečení emotys.cz

 

 

Oranžová se zelenou

 

oranžová se zelenou na emotys.cz

 

Oranžovou dominantní barvu klademe ke stejně dominantní barvě. A co řeknete na výsledek. Za nás jednoznačně DO-KO-NA-LÝ. Stačí trošku odvahy a kombinujte oranžovou k tmavě zelené. Výhodou tmavě zelené je to, že ladí ke všem barvám pleti. My s tím jednoduše souhlasíme. Vždyť posuďte sami. Tak co řeknete na tuto kombinaci hrou? Na emotys.cz najdete podobnou variantu jako je na obrázku.

 

zelená sukně s oranžovou halenkou

 

 

Oranžová s fuchsií

oranžové oblečení s fuchsiou na emotys.cz

Nautrální paleta barev byla aktuálně odstavena na vedlejší linii. Letní měsíce si žádají pořádnou barevnou smršť. Na vrcholu oblíbenosti je aktuálně oranžová v kombinaci s fuchsií. Jedná se opět o dominantní barvy, které stačí oživit už jen jednoduchým doplňkem ve formě zlata nebo zajímavou stylovou dámskou koženou kabelkou.

dímské obleční  oranžová s fuchsiou emotys.cz

 

Oranžová s fialovou 

oranžová s fialovou emotys.cz

 

Nejvyšší čas vystoupit z neutrální zóny a ukázat něco víc. Pro pár lety byste si možná řekli, že v žádném případě oranžovou k fialové. Nyní se hranice módě nekladou. Móda dokáže velmi mnoho, o čemž svědčí i tato módní hra barev. Co řeknete. Šli byste do takové barevné kombinaci? My jednoznačně ano. Množství oblečení ve fialové a oranžové barvě naleznete právě na Emotys.cz.

 

dámské fialove oblečení

Dámy věřím, že jste dostali inspiraci jak dokážete nakombinovat oranžové kousky oblečení. Zkuste sami posoudit, zda tyto možnosti kombinování barev zařadíte i do vašeho módního vzorce. Spousta kousků dámského oblečení naleznete právě na Emotys.cz. Kromě toho nezapomeňte nakouknout i do kategorie kožené kabelky, kde naleznete spoustu kvalitních a nadčasových kousků.

 

S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality