7 věcí, které mě jistě každá žena ve své kožené kabelce

7 věcí, které mě jistě každá žena ve své kožené kabelce

Milé dámy, v dnešním blogu se povenujeme vnitřku vaší kabelky. Co tam nosíte a co tam bezpodmínečně každá z nás má. Vnitřek kožené kabelky není vždy řešeno stejně. Každé z nás vyhovuje něco jiného. Já mám například ráda, když je když je vnitřek velký a prostorný, některé ženy mají rády když je velká komora předělena ještě nějakou kapsou na zip. Jiná zase má ráda hodně kapsiček a detailů.

 

Nákupní kožené peněženky.

 

Tak, co tam nosíme?

 

1. KOŽENÁ PENĚŽENKA

 

Vroubkovaná kožená peněženka.


Určitě v každé kabelce najdeme nějakou tu koženú peněženku. Je to věc, bez které se v současné době neobejdeme, je to pro nás samozřejmost. Mnoho žen má  oblibě v současnosti větší a prostorné peněženky. Je to z toho důvodu, že obchody nám nabízejí všelijaké slevové a bonusové karty a tím se nám prostor v peněžence rychle vyplňuje. Pokud nevlastníme nějaké extra pouzdro na vizitky či doklady a karty, tak potřebujeme velmi velkou peněženku, která toto všechno směstnají. My vám nabízíme široký výběr kvalitních kožených peněženek od malých po ty velké, kde si dámy určitě přijdou na své.


2. KOŽENÉ POUZDRO NA DOKLADY

 

Malá kožená peněženka na našem eshopu.


V současnosti mnoho z nás používá různé pouzdra na doklady. Je to z toho důvodu, že ne jen kromě toho, že mnoho obchodů nám nabízí různé věrnostní karty, ale také z bezpečnosti. Někdy když dojde ke ztrátě peněženky nebo její krádeži, tak největší problém jsou ztraceny nebo odcizeny doklady. Je s tím spojené množství vyřizování a stojí to i nemalé peníze. Já pouzdro na doklady velmi využívám a musím říct, že jsem si tak zvykla, že už automaticky když beru peněženku, vezmu i pouzdro na doklady.


3. KLÍČE

 


Klíče musí prostě být. Bez toho to nejde. Každá z nás je používá a je jedno jestli máte některá pořádný svazek nebo jen jeden klíč od domu. Vždy se v kabelce nachází a když se nenachází, tak to většinou poukazuje na nějaký problém. A to ten, že je ztracen nebo zůstal doma za dveřmi. V současnosti výrobci kožených kabelek šijí v kabelkách i takzvané poutka nebo úchytky na klíče, kde si můžete pohodlně své klíče zavěsit a tak jejich nehledat ve stresu někde na spodku kabelky. Takové kožené kabelky najdete i na naší stránce. 


4. DIÁŘ

 

Kabelka na dokumenty.


Diář, a to malý či velký má skoro každá z nás. My, ženy si rady zaznamenáváme kromě důležitých termínů i různé milé a zda nemilé vzpomínky. V diáři má každá z nás přehled o svém životě a rady ho nosíme v kabelce, abychom na něco důležitého nezapomněli.


5. KAPESNÍKY

 

Kožená kabelka s velkým prostorem.


Kapesníky zda hygienické potřeby je také jedna ze základních věcí, které musíme mít v kabelce. Je to prostě tak a neměnné, jednoduše to k životu patří a stejně to patří i do naší kabelky.

 


6. RTĚNKA ČI KOSMETIKA

 

Kožená kabelka s větším rozměrem.Kabelka vhodná na kosmetiku.


No, tak přiznejme se! Která z nás nemá alespoň minimálně jeden rtěnku či lesk, balzám ve své kabelce? I takový, který sice nepožívá, ale pro jistotu ho v kabelce má. Některé ženy však nosí i celou "výzbroj", která obsahuje kosmetickou taštičku z nezbytnými potřebami na líčení jako pudr, tvářenku a rtěnku. Pokud ne, tak alespoň ten jeden rtěnka se v kabelce najde.

 

7. MOBIL

 

Kabelka z pravé kůže, vhodná do práce.


Tak bez mobilu ani na krok. Je to pro nás v současnosti nejdůležitější věc, bez které si už neumíme ani život představit. A jednoznačně mu patří i místo v naší kabelce. Když ne v kabelce, tak alespoň v kapse :).

 


Nemůžeme však říci, že žena nosí jen tyto věci. Najdeme tam občas toho velmi mnoho, až samy jsme z toho překvapené, co odtud vytáhneme. My jsme vám nabídli přehled 6 věcí, které má pravděpodobně každá z nás v každé kabelce a to buď ve větší nebo menší verzi.
Pochlubte se však, na co jsme zapomněli? Co milé dámy nosíte ve vašich kabelkách vy? Bez čeho neodejdete z domu? Budeme rady za Vaše komentáře a připomínky.

 

Luxusní černá kožená kabelka na emotys.cz

 

Pokud se vám, milé dámy, naše vyfocená kožená kabelka líbí, najdete ji na naší stránce www.emotys.cz pod názvem ESTELA v černé, hnědé a modré barvě.

heartS láskou vaše blogerka Marikaheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality