3 TOP kožené kabelky z Emotys.cz

 

 

V dnešním blogu bychom vám rády představily naše 3 nejprodávanější kožené kabelky, které si dámy prostě zamilovaly a díky tomu tyto kabelky získaly status jedinečné a nadčasové.

1. Jako topka ze všech kabelek je kožená kabelka Carina, která je u nás dostupná v různých barvách a odstínech. V nabídce máme střední a velkou velikost. Střední velikost využijete na více příležitostí. Je ideální na párty nebo do společnosti, kdy potřebujete zaujmout s pěknou kvalitní koženou kabelkou. Pokud se vám líbí, ale potřebujete kabelku, ve které si odnesete dokumenty formátu A4, doporučujeme raději velkou Carinu, do které se toho vejde opravdu dost. Kabelky můžete nosit v ruce, ale c o je důležité, díky přídavnému řemínku lze nosit i přes rameno. Ucha jsou dostatečně dlouhá k nošení přes rameno. Záleží na vás, co máte rády a samozřejmě na vaší náladě.   

 

                                         kožené kabelky carina nejprodávanejší|Emotys.cz|

                                                                               

                                                                              Kožená kabelka carina nejprodávanejší kožená kabelka| Emotys.cz|

2. Mezi druhý oblíbený typ kožených italských kabelek řadíme koženou kabelku SALVARE, která je vyrobena z pravé silné kůže. Kůže je pružná a zároveň měkká, díky čemuž se kabelka výborně přizpůsobí nošení. Kabelka je dostatečně velká, vejde se do ní formát A4, proto je vhodná i do práce. Má dlouhý přídavný řemínek pro milovnice crossbody kabelek. Ucha jsou dostatečně vysoká, takže ji dámy mohou nosit přes rameno i když mají teplý kabát. Rády ji kombinují k džínům, kalhotám, ale i k sukni, šatům, kabátu. Navíc můžete zvolit nejen elegantní, ale i sportovní jednoduchou obuv. Oblíbenou barvou těchto kabelek je černá, hnědá, modrá, burgundská, červená, ale i jemně růžová.

 

 

 

                            kožená kabelka salvare 2 nejprodávanější kabelka

                                                                                                                      

                  

                             2 top kožená kabelka z Emotys.cz

 

                                                                                                                      Luxusní kožená kabelka nejprodávanejší salvare

3. Na třetí místo řadíme koženou kabelku RACHEL, která je nejen designově zajímavá, ale co je důležité, je dobře organizovaná. Má tři komory se samostatným zapínáním na zip. Dámy, které milují ve svých věcech pořádek a organizaci, tato kožená kabelka určitě zaujme. Je vyrobena z pravé silné kůže, která má po povrchu jemný lak v imitaci hadí kůže. Jak již bylo zmíněno, má tři komory, přičemž každá má samostatné zapínání na zip. Dvě komory jsou větší a jedna je menší. K oblíbené barvě patří černá, modrá, červená a v nabídce máme novinku zelená, u které zatím nedokážeme posoudit, zda se dámám líbí. Kabelka je ideální pro ženy, které mají rády elegantní módu nebo pro business dámy, které si ve větší kabelce odnesou důležité dokumenty do práce. Kabelku nelze nosit přes rameno pomocí uch, pouze s využitím přídavného řemínku. Kabelka se dobře kombinuje k business kostýmu, k šatům, ale i k džínům a kalhotám.

 

             3 nejprodávanější kožená kabelka rachel    

                                                                 
 

                                                                                                           luxusní kožené kabelky pro dámy - top produkt

 

                                                                                                                                                dámské kožené kabelky luxusní pro business


Dámy, v tomto článku jste se mohly dočíst jen o třech typech kabelek, které jsou nejoblíbenější. Samozřejmě je jich více, ale to by bylo s psaním na velmi dlouho. Možná vás právě tento typ kabelek nezaujal, a proto vám nabízíme jiné typy, které najdete ZDE. Věříme, že se vám zalíbí.

 

Made with love Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality