Znáte tyto značky?


#znacky #znacka 


Svět značek nás rok co rok více ovlivňuje. Zatímco kdysi se takový důraz na značky nekladlo, tak v současnosti je velká záliba oblékat se značkově.

Někdy nastane otázka, proč? Proč není pro nás důležitá jen kvalita, ale platíme vysoké částky za značky, které jsou více či méně známé. Důvod je jednoduchý. Rádi se odlišujeme. Pomocí oblečení je to nejjednodušší. Ukážeme, že si můžeme něco dovolit, ladíme se do stylu jedné značky, kterou oblibujeme.

 

#kvalita?

Svět značek nás občas pohltí. Zkusme však více nad tím uvažovat, nedejme se značkami pohlcovat, kupujme si jen to nač máme, nepořizujme si "fejky", tedy napodobeniny s pocitem, že jsme jiný, odlišný. Nehrajme se na to, na co nemáme.

Pokud si nemůžeme dovolit koupit DIOR koženou kabelku, tak si ji jednoduše nekupujme, raději si pořiďte kvalitní koženou kabelku z Itálie. Určitě si nekupujte napodobeniny, protože se tak stávají určitě napodobeniny i z nás lidí.

 

#napodobnenina #kozenakabelka

 

značky pro náš zivot

 

V dnešním blogu vám představím méně známé značky, které možná nejsou až tak populární, ale určitě stojí za zmínku. Jejich kolekce jsou půvabné, krásné a nadčasové. Věnují se od oblečení po kožené kabelky, také nezapomínají ani na boty.

Které to jsou?

 

1. Prada Sport
Prada značku určitě znáte, možná jste i majitelkou nějaké té jejich kvalitní kožené kabelky. To, že si momentálně populární značky vytvářejí i podznačky, je v současnosti velký trend. Není tomu jinak ani u značky Prada a tak si vytvořila svou podznačku - Prada Sport.

Už jak lze vyčíst z názvu, tak jde o sportovní kolekci této populární značky, čímž se snaží daleko více uspokojit svou náročnou klientelu. Pokud si zadáte do google Prada Sport, tak vás určitě ohromí neonové barvy, na základě kterých budete svítit i ve tmě. To právě této podznačke jde, řádí z davu a dát tak o sobě vědět.

 

Prada Sport

#pradasport

 

2. Fendi
Tato značka je vám možná populárnější. Nese se také ve sportovním duchu. Pokud se vzpomene značka Fendi, tak se vám určitě vyjeví bílé tenisky na platformě. I ty patří k jejich mistrovství.

V roce 2018 začali spolupracovat s módním umělcem, kterého můžete najít na Instagramu jako @hey_reilly, který se do popředí dostal díky spojitosti dvou značek a to zmiňované Fendi a Fila. Fila má také své legendární bílé tenisky na platformě, které vynikají na každé noze.

Společně se nazývá tato značka po záštitou zmíněného umělce jako Fendi Mania, která se dostává do popředí i v tomto roce.

 

Fendi Mania

#fendi #fendimania #fila

 

3. Balenciaga

Nyní se vám musím s něčím přiznat. Jsem zastánce originálů, nesnáším nosit napodobeniny, jednoduše řečeno nehrají se na to, na co nemám. Vlastním značkové, ale i věci méně známých značek. Nevlastním Dior, Gucci, nic takového. Kdysi jsem podlehla jsem i mánii nákupu přímo z Číny a objednala jsem si sportovní soupravu, která se mi docela vzhledově zalíbila a právě na ní byla značka Balenciaga. V té době jsem neměla ani o této značce pojetí a veselém jsem si soupravu nosila, jako kdyby to nebyl žádný fejk. Časem jsem samozřejmě přišla na to, co vlastně nosím a tak pěkně krásně tato souprava skončila v koši.

Nyní už víme více, že tato značka je velmi populární hlavně díky své extravaganci, založené na vrstvení. Jejím základem jsou oversize kousky, které nesou v sobě náznak futurismu.

 

balenciaga shoes

#balenciaga

 

4. Off-White

Návrhář Virgila Abloha je jeden z nejžádanějších návrhářů současnosti. Je to velmi skromný pán, který o sobě tvrdí, že návrhářem není. No realita je zcela jiná. Jeho prodeje a prestiž, která se s ním spojuje a i se značkou Off-White říká něco jiného.

Nevěnuje se pouze této značce, ale věnuje se i značkám jako Nike či Louis Vuitton. To už o něčem svědčí a hlavně o jeho talentu. Off.White móda se nese v duchu nadčasových kousků a extravagance. Najdete tam luxusní kožené kozačky, kožené kabelky, či trendy sukně.

 

 off white značka

#off-white

 

Milé dámy, znáte tyto značky nebo jste o nich slyšeli poprvé?
Jsou pro vás něčím zajímavá?
Jste typ, který sahá jen po originálech nebo nemáte problém si pořídit i napodobeninu?
Zamýšleli jste se někdy, proč jsou značky pro nás tak důležité?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality