Zařizování interiéru.


V dnešním blogu, ve kterém asi společná téma s koženými kabelkami nebude tak silná, se budu věnovat tématu, mně velmi aktuální, protože v momentálním období se věnuji více tomuto tématu, jak koženým kabelkám. Kožené kabelky má v tomto období v malíčku moje kolegyně, která se věnuje nové kolekci, fotí, měří a co nejlépe popisuje vaše milovnice, které nosíte rady na rukou.

Přemýšlela jsem, že jestli vůbec takový blog psát, ale myslím si, že odbočit od klasické témata není nikdy na škodu. Co říkáte?

 

domecek

 

V dnešním blogu tedy nahlédneme do mé momentální hlavy a představíme si, co a jak bychom si chtěli v našem domku zařídit. Pojďme tedy nato.

1. Obývák a kuchyň.

Píšu to v jedné kategorii, protože zůstává v tradičním rodinném provedení, kdy je kuchyň, jídelna a obývací pokoj jednou místností. Píšu proto rodinném, protože to tak vidím. Člověk nejvíce aktivního času tráví buď v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Proto je pro mě důležité tyto pokoje spojit a ne rozdělit, protože takto můžeme být rodina jistým způsobem stále spolu a vzájemně komunikovat. Jelikož náš disponuje v obýváku vysokým stropem, který pokračuje schodištěm do galerie, tedy pracovně a knihovny v jednom, která je nad kuchyní. Gro tedy tvoří velké mohutné okna, který celý prostor prosvětlí. Samozřejmě je dům situován tak, abychom si s naší obýváku nevytvořili skleník, ale abychom si slunce nejen užívali ale také efektivní ho využili. Tento prostor bude laděný do světlých barev dřeva, dřevěné podlahy, mechové stěny, bílé kuchyně, kde budou detaily laděné znovu v přírodním duchu zelené smaragdové barvy protkané měděnými doplňky. Kuchyně není velká, ale je hlavně zaměřena na praktičnost. Samozřejmě jsem nezapomněla ani na vyvýšený pult se zákrytem, ​​který má sloužit jako takzvaný "bordel koutek", který má zamezit přímému kontaktu mezi návštěvou a kuchyní. Víme, že ten pořádek v kuchyni není 100%.

kuchyn        kuchyne

 

 

okna

2. Pracovna
Jak jsem již zmínila, pracovna bude nad kuchyní, tedy bude se do ní vjíždět přes schodiště v obývacím pokoji. Bude to otevřená místnost, kde GRO bude stůl na kraji s výhledem do obývacího pokoje a přes velké okna i venku. Na zadní straně bude knihovna, kterou jsme se inspirovali od majitelky krásného domu @thorsbu.

pracovna

3. Ložnice a dětské pokoje.

Budou velmi jednoduché, nenáročné na údržbu se světlým nábytkem a velkými okny. Závěsy a záclony budu považovat za nutnost, kterou musí mít. Ložnici bude disponovat odděleným šatnou a vlastní koupelnou. Takto si chceme zajistit určitou intimitu a komfort před spaním.

4. Koupelny

Koupelny je vždy pro mě to, co si ráda prohlížím, co si na každém domě všimnu jako první. Tak tomu bylo i u nás. Velmi jsem se s tím vyhrála a věnovala spoustu času. I hádky s manželem byli. Naše koupelna v ložnici bude malá, jednoduchá se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a záchodem. Barevně ji bude zařizujete manžel, takže bude to i pro mě překvapení. Druhá velká koupelna bude hosty a pro děti. Je větší. Je tam velký sprchový kout. Uprostřed oproti velkým oknům bude samostatně stojící vana. Právě kvůli této části jsme měli největší hádky. Oproti bude umyvadlo. Barevně ji bude ladit tak, že poklady bude šedý a dlažba bude imitace dřeva.

 

koupelny

5. Pivnice
Náš dům disponuje i sklepy, kvůli praktičnosti jsem za toto velmi bojovala. Ve sklepích se po vstupu bude nacházet samostatná pracovna s prostorem na žehlení,. Jelikož nechci žehlit v obývacím pokoji, bude tam i televizor. Oproti bude v budoucnu sauna. Protože budeme mít mechovou rovnou střechu nad obývací částí, tak plánujeme na ni umístit i jacussi. Ale to až časem ... Další místnost bude velký sklad, kde si budu ukládat přechodné věci a krámy. No a zůstává nám kotelen a záchod.

Představy našeho domečku pomalu máme. Jak to bude vypadat ve finále vám určitě ukážu. Zatím na něm makáme a těšíme se z této velké investice. Další článek už věnuji dámy opět vám a našim koženým kabelkám.

MR

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality