Základní kousky kapsulového šatníku

Základní kousky kapsulového šatníku

 

Určitě jste postřehli výraz kapsulový šatník, pro někoho známý výraz, pro někoho neznámý. Základní vysvětlení zní: jde o propracovaný dámský šatník složený ze základních kousků, které se snadno kombinují k čemukoli. Skládá se z vrchních dílů, spodních dílů, šatů, bot, doplnkov. Díky němu dokážete rychle nakombinovat stylový outfit. Dokáže vás ráno zachránit před ranní náhaňačkou co na sebe. Šatník víte každou sezónu obměňovat, doplňovat. Je dobře sledovat aktuální trendy, ale kupovat bezhlavě kousky outfitů, které využijete pro jednu sezónu nemá až tak velký význam. Je lepší si pořídit kousek, který oprášíte na více sezón.

dámský kapsulový šatník emotys.cz

Jak si pořešit takový kapsulový šatník

Jako první byste měli projít celý váš šatník a pořádně zvážit, co v něm chcete a nechcete mít. Věřte, spoustu kousků najdete právě takových, o kterých jste si už před pěti lety řekli a snad to ještě vynosím. Opak je pravdou. Nevynosili jste to, ba dokonce jste to přemísťovali z místa na místo a zbytečně vám to zabírá místo v šatníku. Kvůli těmto kouskům máme vždy pocít, že máte spoustu oblečení, ale když si máte něco vyskládat na sebe, zjišťujete, že není z čeho. S kousky, které nenosíte nabídněte modrý koník, který funguje na principu jako basoš. Můžete tam nabídnout nošené věci za páru peněz, které někdo dokážete vynosit nebo nějak zpracovat.

kapsulový dámsky šatník emotys.cz 2

 

Pokud se vám podařilo překonat tuto nejtěžší část tvoření kapsulového šatníku, můžeme přistoupit k té zábavnější části a to tvorbě kapsulového šatníku. Ptáte se vlastně co na  šatník potřebujete? Mezi základní prvky řadíme basic bílé tričko, džíny, legíny, kabát, džínovou bundu, kraťasy, sukni, šaty, bílou košili. Je dobře volit neutrální barvy, které se dobře kombinují s jinými barvami. Někdy je dobré volit výraznější akcent. K tomu nám slouží kabelky, šátky a jiné doplňky.

 

základní kúsky kapsulového šatníku

Tyto základní kousky tobolkového šatníku naleznete na našem eshopu - ZDE

 

1.Bíle triko

1. Bílé triko to je klasika, která musí v šatníku mít přední místo. Dobře se kobminuje k elegantnímu a ležérnímu outfitu a umíte jej použít ke kraťasům, sukni, kalhotám, ke kalhotovému kostýmu, ale ik džínům. Využitelný pro řadu způsobů. Je dobře myslet na to, že při koupi bílého basic trička je třeba dbát i na kvalitu, aby tričko vydrželo a po několikanásobném praní, aby bylo stále pěkné a vy nositelné

2. Džíny

2.Džíny ty jsou v módě léta a je to také kousek, který řadíme mezi oblíbené v dámských outfitech. V současnosti obtažené džíny jsou zastaralé a důraz se klade spíše na zvonové, oversize střihy nebo ballon džíny. Záleží na postavě, jakou máte a na základě toho si zvolit džíny. Toto téma jsme rozebrali už v minulém blogu, kde se můžete dočíst, které džíny jsou pro vás vhodné. Při koupi džínů kromě střihu je třeba pamatovat hlavně na materiál.

3. Kalhoty

3.Praktické pohodlné a nadčasové kalhoty jsou základem každého šatníku. Při koupi kalhot je třeba zohlednit střih, materiál. Myslete i na to, kde je budete nejčastěji využívat a na základě toho volit i daný střih a velikost. Kalhoty doporučujeme kupovat na postavu dopasované, neboť zvyknou časem při nošení povolit.

4. Bíle košilové šaty

4. Velice trendové a zároveň klasické jsou bílé košilové šaty, ze které dokážete mít 2v1. I šaty i dlouhou košili k legínám, k punčochám a džínám. Je to velmi praktický kousek. Dámy ho milují. Cítí se v nich pohodlné díky volnějšímu střihu, umí opticky zeštíhlit a dobře se kombinují k čemukoli. Dají se krásně doladit pěkným koženým páskem.

5. Sukně

5. Ať už jste milovnicí ležérního nebo elegantního outfitu, sukni jednoduše potřebujete. Některé formální události si vyžadují formální outfit a právě sukně v kombinaci s jednoduchou halenkou je správnou volbou. Jednoduchou pouzdrovou nebo plisovanou sukní nikdy nic nezkazíte.

6. Kabát
6.Kabát s jednoduchým střihem ať už na knoflíčky nebo se zapínáním v pase na opasek je neskutečně nenahraditelným kouskem dámského šatníku. Zima v Čechách trvá neskutečně dlouho, proto zimní kousky v těchto letech jsou velmi žádané. Je dobře při koupi kabátu myslet na střih a materiál, abyste jej vynosili ne jednu sezónu.

7. Kožená kabelka

Kožená kabelka je must have kouskem každého dámského šatníku. Jelikož při koupi dámské kožené kabelce jde o ne malou investici, myslete hlavně na ověřený eshop, který prodává hlavně kvalitní kabelky již několik let a zná si své dodavatele. Kožená kabelka by měla splňovat několik faktorů: praktičnost, kvalitní materiál, vhodný střih

kapsulový šatník aj na emotys.cz

Tyto základní kousky tobolkového šatníku naleznete na našem eshopu - ZDE

 

S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality