Vyplatí se investovat do pravé kůže?

Myslíme si, že pokládáme zajímavou otázku. Hlavně v této době. Vyplatí se nebo nevyplatí?

Jelikož jsme prodejce kožených kabelek, tak určitě jsme toho názoru, že investice do kožené kabelky se vyplatí. Proč je tomu tak? Dnes vám dáme pár důvodů, proč investovat do kvality, do pravé kůže, jednoduše do kožené kabelky na www.emotys.cz.

#kozenekabelky #kozenakabelky

Nebudeme vás přesvědčovat, že si musíte stůj co stůj všechno pořídit z pravé kůže. To ne! Naším záměrem je vám napsat pár důvodu, proč se investice do kožené kabelky, v tomto případě do italské kožené kabelky vyplatí.

 

kožená kabelka sofia

 

1. nadčasovost

Jsme ženy a máme rady nové věci. Jednoduše rady nosíme hezké věci, které jsou akutálne danou sezónu a nerady saháme po něčem neaktuálním a po tom, co se už dávno nenosí. Proto saháme po kouscích, které jsou v sezóně.

 

Při italských kožených kabelkách platí však to, co ne při každém oblečení. Jde o nadčasovost. To znamená, že danou koženou kabelku nebudete nosit jen jednu sezónu, ale opravdu ji vynosíte několik období bez pocitu, že máte něco staré a obnošené.

Zbytečně se vám tak nezahlcuje šatník velkým množstvím kabelek a tak jsme opravdu šetrní k životnímu prostředí, neboť přece musíme myslet i na budoucnost.

 

kožená kabelka emotys

#nadcasovost

 

 

2. KVALITA

Jelikož je kožená kabelka z italské dílny nadčasová a tedy budete ji nosit více než jednu sezónu, tak z toho vyplývá i to, že musí být kvalitní, aby takový nápor vydržela. Při kožených kabelkách z Emotys se nemusíte bát, že by jste danou koženou kabelku nosili jen chvíli kvůli tomu, že se vám v rukou rozpadne nebo je ošoupání. To ne. Naopak, vydrží vám dlouho, já sama mám s tím zkušenosti.

Tak můžete tento lukrativní kousek nosit podstatně dlouho, prostě dokud se vám nerozpadne, ale opravdu, bude to dlouho :). Tajemstvím její kvality je precizní šití, taktéž se výrobci snaží o to, aby použili kvalitní kůži a dobře ji zpracovali. Doplňky na ní jsou z kvalitních materiálů.

 

kožená kabelka bergama

#kvalita

 

 

3. CENA

Jednou velkou výhodou italských kožených kabelek je i to, že nejsou zbytečné předražené jako značkové kožené kabelky. Je to proto, že nenesou na sobě žádnou značku, která by si potřebovala udržovat určitou cenu.

Naopak tímto způsobem jsou kvalitní kožené produkty dostupné za přijatelné ceny, proto se nemusíte bát, že pokud si chcete koupit kvalitní nadčasovou italskou koženou kabelku, tak musíte za ni zaplatit nehorázné peníze. Naopak svou cenou je tak dostupná pro širokou veřejnost.

 

kožene kabelky

#cena

 

Investice do kožené kabelky se vám určitě vyplatí. Je to investice nejen do sebe, ale i do budoucna a takto si budete danou věc určitě vážit a vudete ji nosit s radostí.

Já sama nějaké ty italské kožené kabelky vlastním a řeknu vám pravdu, jiné si už ani nekupuji. Mám pár kousků, které střídám a při každém outfitu vypadají dobře. Zkuste to i vy.

 

emotys kožené kabelky

#emotys #emotyscz

 

Mějte se krásně, noste kožené kabelky, noste EMOTYS.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality