Výběr TOP 5 kožených kabelek z www.emotys.cz podle kolegynky Mariky.

Výběr TOP 5 kožených kabelek z www.emotys.cz podle kolegynky Mariky.

 

Jmenuji se Marika a mám 29 let a na stránce emotys.cz jsem skoro od jejího začátku, i když jsem pracovala často jako externí pracovník, protože jsem ještě studovala. Věnuji se především Instagramu, facebooku a momentálně mám na starosti kromě těchto věcí i zákaznickou zónu a psaní blogů. Také se věnuji ekonomickým věcem našeho eshopu. Jsem vdaná a momentálně v očekávání malého miminka, které by mělo přijít na svět v březnu. Mám ráda (kromě svého manžela a rodiny) psů a celkově všechny přítulné a chlupaté stvoření.

Mám i psa MAJLA, který není čistokrevný, ale je to můj mazlíček. Určitě ho znáte z Instagramu, neboť často s ním trávím čas.

 

Pejsek Majlo.

 

Z běžných aktivit mám ráda čtení, jsem takový menší knihomol dále lyžování a samozřejmě nakupování. Proto je práce v eshopu i mou zálibou.

 

S mým miláčkem.

 

Rada bych vám, milé dámy, představila můj výběr pěti kožených kabelek, které se mi velmi líbí a některé z nich i vlastním.

 

1. Jako první kožená kabelka, která mě prostě okouzlila je kožená kabelka LAURIKA, která je pro mě ideálním řešením pořádku v kabelce a podle mě by měla každá žena vlastnit alespoň jednu takovou kabelku. Její výhodou je jedna velká komora, která znese toho opravdu hodně a žena má v ní dokonalý přehled, hned když ji otevře. Určitě ji doporučuji v černé nebo modré barvě, protože tyto barvy ladíme ke všemu a tak ji můžeme nosit dennodenně a přitom nebudu vypadat fádně. Nosíme ji v ruce a tak zdůrazňujeme naši eleganci a smysl pro luxusní věci.

 

Jak nosit koženou kabelku Laurika.Černá kožená Laurika.


2. Druhou kabelku, kterou žena prostě musí mít je kabelka, která je menší a hodí se na setkání s kamarádkami. Za mě je to určitě kožená kabelka PISAS, protože vypadá opravdu úžasně a to nejen na fotce, ale i ve skutečnosti. Tak jak mi řekla jedna klientka, tak dlouho hledala nějakou "šmrncovní" kabelku, kterou prostě ve společnosti vyrazí dech a právě ji našla. Byla z ní velmi nadšená a dokonce mi řekla, že se kamarádky na ni nevěděli vynadívat a tajně jí záviděli, že ji nenašli jako první ony. 😊

 

Kožené kabelky Pisas.


3. Někdy se potřebujeme vytratit eleganci a tak si vzít sportovní bundu, tenisky a legíny. K tomu musíme volit i správné vypadající kabelku a důležité je, aby byla crossbody, tedy si ji můžeme jednoduše přehodit přes rameno nebo křížem. Proto vám jako třetí kabelku doporučuji koženou kabelku MORENA, která působí sportovním ale za to velmi kvalitním dojmem. Pohltí toho opravdu hodně, tedy je vhodnou volbou pro dámy, které toho nosí v kabelkách velmi mnoho. Je ušita z kvalitní a hrubé kůže, tedy nám vydrží neskutečně dlouho taková krásná. Já bych ji volila určitě v tmavomodre barvě a to z toho důvodu, že černá je sice klasika, ale je dobře, když jistým způsobem kabelka na nás vynikne a ještě s takovou kvalitní kůží.

 

Nákupní kožená taška Morena.


4. Při čtvrté kožené kabelce se vrátíme opět k eleganci a k ​​práci. Každá z nás potřebuje mít v šatníku kabelku do práce nebo na pracovní setkání, či k lékařce, která nejen vypadá dobře a luxusně, ale poměstí A4 a má dobře organizační uspořádání. K takovým kabelkám patří určitě kožená kabelka značky Wojewodzic, která už na první pohled působí velmi luxusně a kvalitně. Je šitá z velmi kvalitní kůže a tato značka získala i ocenění kvality svých produktů.

 

Značková kabelka Wojewodzic.


5. Jako poslední koženou kabelku musím 100% uvést kabelku 2v1. TO znamená, že jde o kabelku a batoh v jednom. Je jí kožená kabelka a batoh v 1 TEREZIA, která vypadá opravdu dobře. Rady nosíte kabelky, ale občas potřebujete volný prostor pro ruce, či ulevit ramenům tak, že si zavěsíte kabelku nejen na jedno rameno nebo oba. Tato praktická kabelka tedy vypadá nejen dobře, ale je také velmi praktická a nadčasová. Myslím, že každá dámy a to nejen slečna by měla takový kousek ve svém šatníku mít.

 

 

Kožený batoh terezia 2v1.Ukázka jak nosit náš kožený batoh.


Doufám, milé dámy, že se vám můj výběr kožených kabelek zalíbil a že si některé z vás přijdou na své. Pokud však nevíte se jen přece rozhodnout, jsem tu pro vás a klidně mě kontaktujte. Toto je mých TOP 5 kabelek ze stránky www.emotys.cz. Samozřejmě v mém šatníku jsou i jiné typy kabelek, samozřejmě z naší stránky. Jelikož však kolekce neustále obměňujeme a přizpůsobujeme trendům, tak už se na stránce nenacházejí, zato jejich kvalitu zbožňuji a jsem velmi spokojená.

heart S přáním krásného dne - vaše blogerka Marika heart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality