Valentýn, potěšte svou polovičku nějakým dárkem na poslední chvíli.

#valentyn  #sv.valentyn

 

Dnes je14.02.2020, Valentýn.

 

Oficiálně se to nazývá i jako svátek zamilovaných.

#svatekzamilovanych

Při tomto svátku se setkáváme s třemi skupinami:

1. Ti, kteří ho z duše nenávidí.

2. Ti, kteří ho zbožňují.

3. Ti, kteří vědí, že je, ale nějak extrémně to neřeší.

#svatek

Pokud patříte k posledním dvěma skupinám, tak určitě si lámete hlavu, jako svého partnera nebo partnerku, jednoduše svou drahou polovičku potěšit.

 

valentýn

#laska #love

 

Pokud jste tedy nestihli zobstarať nějaký pěkný dárek v podobě kožené kabelky, kožené peněženky či cestovního kufru z naší stránky, tak nezoufejte, v dnešním článku vám přineseme pár tipů, jak zachránit danou situaci ještě dnes.

 

#kozenekabelky #kozenepenezenky #cestovnikufry

 

1. Večeře.

Jednoznačně je to volba číslo jedna, pokud se řekne Valentýn. Mnoho párů tento den stráví na večeři i v případě, že prostě restaurace často nenavštěvuje. Právě pro tyto typy je to něco výjimečného a nádherné. Dopřejete si luxusní večeři v podobě několika chodů a tak ukážete, že vám na vaší půlce záleží a dodržíte starodávné heslo, láska prochází žaludkem.

#laskaprochazizaludkem

Pokud jej však chcete do puntíku splnit, měli byste takovou večeři připravit vy sami doma. Uvidíte, že vaše polovička takové něco velmi ocení a někdy je to ten nejlepší nápad na poslední chvíli a vaše polovička ani nemusí vědět, že jste na něco zapomněli. Svým kulinářským počinem ji přesvědčíte, že jste se na to připravovali týdny. Samozřejmě nemluvíme o nějaké svíčkové, kterou koupíte v supermarketu.

 

večere

#vecere

 

2. Ukliďte váše hnízdo lásky.

Pokud jste muž, tak vaše partnerka jistě ocení, pokud přijde do krásně uklizeného a doslova vyleštěného domku nebo bytu. Zkuste si poptat od vašeho šéfa propustku dříve a jděte domů, nasaďte na vaše ruce rukavice a pusťte se do toho. Překvapte vaši ženskou polovičku tím, že přijde domů a najde krásné uklizenou domácnost.

#uklid

Tak se může celý víkend věnovat vám a nemusí tak běhat s hadrem a koštětem a vy si můžete užít společný víkend bez úklidu. Vaše polovička takový skutek určitě ocení.

 

uklid

#hnizdeckolasky

 

3. Čokoláda.

Jednoduché, levné a efektivní. Efektivní je to hlavně v tom případě, pokud darujete čokoládu, kterou mě vaše parnterka ráda nebo váš partner rád. Neměla by být ale v jednom kuse. Pokuste se toho darovat víc. Tak ukážete vašemu partnerovi, že si může dopřát sladké kdykoliv má na to chuť.

#znaklasky

A pro ženu je hodně čokolády znakem toho, že jste s její postavou spokojený a že prostě si může dovolit přibírat kolik chce a to ženy velmi potěší a nepotřebujete na to ani slova. Někdy jsou činy více než slova.

 

čokolada

#cokolada

 

Valentýn! Slavíte ho? Nesnášíte ho? Nebo ho vůbec neřešíte?
Ke které skupině patříte vy?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality