Už jste si všimli výprodeje?

Pokud otevřete v současné době prohlížeč internetu, tak se na vás ze všech stran valí slovo výprodej!

Výprodej na každém rohu. Kdyby fungovaly dnes obchody v plném provozu jako po jiné roky, tak by nás zahlcovali opravdu a doslovně na každém rohu. V tomto období však mají velkou preferenci právě internetové obchody, které mohou fungovat ve své nepřetržitém provozu. Proto šance prodat v tomto období je pro internetové obchody větší.

#vyprodej

Já osobně slovo výprodej nemám ráda. Nejde až tak o slovo, spíše je to o principu. Mě takové dva výprodeje letos velmi zamrzelo. Kupuji si kvalitnější věci a raději doložím vyšší částku. No v lednu byl výprodej a tyto dvě kvalitní a drahé věci vyšli za téměř polovinu méně. Doslovně: skoro mě trefil šlak. Normálně jsem měla 100 chutí danou věc vrátit a koupit si za zlomek ceny. Pak mi to přijde takové, že to až tak kvalitní není, jak se to prezentuje, protože to dokáže jít na tak nízkou částku. Rozzlobilo mě to. Opravdu. Ale dost k mému výlevu. Příště musím asi počkat.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

vyprodej

 

Na naší stránce nenajdete oficiální výprodej, jako mají jiné stránky. Je to z toho důvodu, že naše věci jsou kvalitní a nadčasové, nepotřebujeme snižovat ceny na ně tak, že budete sdílet stejné pocity jako já. Cena, která je na našich kožených kabelkách je přímo úměrná jejich kvalitě, proto si nemyslíme, že nyní jdeme dávat nějaké extra slevy.

#emotys

V sekci kožené kabelky výprodej jsou hlavně kabelky, které si mohou dovolit všichni, protože cena je opravdu nízká. Tyto kožené kabelky jsme zařadili do takového "celoročního" výprodeje hlavně proto, že si myslíme, že cena, která je na nich je taková, jakou si zaslouží. Nemyslíte si ale, že jde o nějaké nekvalitní kousky. Jsou to však kousky, které jsou zde s námi nějakou tu sezónu, dlouho bude ještě aktuální, ale nejsou to ty trendy, které trhají žebříčky, respektive se o ně všichni trhají. Pokud máme nějakých jen pár kousků určitého kousku, tak ji v této sekci nenajdete, neboť takový exkluzivní kousek si vždy zaslouží i jinou cenu

 

kozena kabelka carinakozena kabelka bergama

 

Milé dámy, myslíme si, že každá z nás má ráda slevy. To je samozřejmé. Avšak čím dál se více ptám, žínky nemají rády výprodeje. Je to přesně ten důvod, který jsem uvedla. Takto mají špatný pocit ze svého nákupu, jsou smutné a příště budou čekat jen an výprodej. Pak to ve výprodeji nebude, protože si to už někdo koupil a ještě budou smutnější.

 

Toto my na našem e-shopu s kožená kabelka opravdu nechceme. Nebojte se tedy nakoupit u nás kožené kabelky během celého roku. Raději využijte slevový kupón vyprodejemotys a tak získáte 10% slevu z celého nákupu. Myslím, že to je něco víc, než když najdete váš drahý a oblíbený kousek o 50% levnější.

#sleva

teplakova souprava

 

Mějte krásný den a nakupujte! Váš Emotys. Cmuk!

#emotyscz

Zdroj obrázků: www.google.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality