University look.

 

Slyšeli jste už někdy o stylu oblékání, který se nazývá "university look"? Přiznám se, že i když jsem poprvé o tom četla, tak jsem zjistila, že některé typy oblečení ve svém šatníku mám, aniž jsem věděla, že nějaký takový styl oblékání existuje.

Dnes jsem se přece rozhodla představit tento typ amerického oblékání se i vám. Jeho základem tvoří určité kousky, při kterých nesmí chybět ani kožený batoh či kožená kabelka.

#kozenakabelka #kozenekabelky

#Gant

#University1. Bunda

Pokud chcete vypadat jako studentky univerzit v Americe, tak určitě musíte mít ve svém šatníku bundu typu bomber a sako, na kterém se nachází nějaká výšivky, častokrát se označuje také jako klubové sako. Barvy se vnášejí do tmavých odstínů, modré a černé, někdy i sytě červené či bílé.

 

gant

2. Svetr

Pokud chcete sáhnout po svetru ve stylu university, tak určitě sáhněte po žebrovaném typu, nebo jiném vzoru. Nést by měl také v barvách jako červená, modrá a bílá. Zajímavostí je, že svetr se nosí na košili nebo polokošili, má véčkový výstřih, nebo ho máte ovázaný přes ramena

 

svetr3. Bílá košile

Absolutní základ university looku. Musí být s kvalitního materiálu, může se nést v bílé a také béžové barvě. Nazývá se také i ikonická bílá košile. Na ni volíme klasické klubové sako s výšivkou. Známá a prestižní značka Luis Vuiton má kolekci UNIVERSITY a já osobně jsem majitelkou ikonické béžové košile. Nosíval ji k modrému saku a musím říct, že se nyní cítím jako nějaká ta studentka na univerzitě i s naší koženou kabelkou.

 

bila kosšile4. Polokošile

Polokošile už dávno není výsadou pánů. Naopak se tento typ trička dostává i k ženám a je pro ně oblíbený. Nosí ho hlavně dámy, které mají rády klasiku, nosí kvalitní kožené boty a kožené kabelky, jejich materiály musí být kvalitní. Toto platí i při university looku, kdy dívce sáhnou po tomto typu v době, kdy si nemohou nebo nechtějí vzít košili a jejich outfit tak působí pohodlněji.

 

polokosile

5. Kalhoty

Kalhoty se u tohoto typu oblečení volí i podle počasí. Pokud je teplo, tak si můžeme klidně vzít nějaké šortky - pozor ne džínové. Nesmějí být ani žádné lesklé materiály. Jde o klasické úzké kalhoty, které působí velmi minimalistickým a klasickým dojmem.

 

klahoty

6. Šaty
Chcete-li volit šaty, tak musí být polokošelové. Materiál musí být z bavlny. Zapomeňte na volány, květiny, tyl či šifon. Jde o decentně a klasický působící šaty.


saty

7. Boty

Při botách sáhněte po typických mokasínech nebo bílých teniskách. Právě tyto typy jsou ideální do vašeho minimalistického, studentského looku. Pokud se obléknete podle stylu UNIVERSITY, tak musíme říci, že jde o velmi pohodlný a nadčasový styl, který budete nosit ještě pár let.

boty

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: gant.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality