Trendy novinky na měsíc říjen 2019.

 

#rijen #novinky #rijen2019

 

Začátek měsíce říjen 2019 je tady a s ním přišlo i chladné větrné počasí. I když prognózy ukazují, že by se počasí mělo zlepšit, tak bohužel na to si momentálně musíme ještě počkat.

#2019

V dnešním článku vám ale přinesu pár horkých novinek, které jsou v tomto měsíci velmi populární a opravdu nejsou závislé od nějakého pěkného počasí a vy byste si je měli určitě pořídit, pokud po nějaké věci z této kategorie  toužíte.

#new

Takže pojďme na to. Ukažte se nám novinky měsíce říjen 2019.

 

1. Kožená kabelka


Samozřejmě tato kategorie zde nesmí chybět. Kožená kabelka z naší stránky je něco, co určitě musíte mít. V tomto měsíci vám chci ale doporučit trendy novinku, která mě na 100% uchvátila a nevím z ní spustit oči. Je to kožená kabelka Marilin, jejíž ladné a jemné křivky jsou pastvou pro oči.

Když si vezmete tuto kabelku, tak se určitě můžete spolehnout na to, že se vás zeptají, odkud máte tuto krásku. Její precizní a detailní šití zajistí, že vám vydrží velmi dlouho a to je dobré, protože tvar, kterým tato kožená kabelka disponuje je nadčasový.

Jemnost, která z této kabelky vyzařuje dokonale ukáže na rameni, v ruce či předloktí. Je velmi prakticky řešena, disponuje až třemi komorami, což je pro perfekcionistky velké plus. Vždy v ní budete mít dokonalý pořádek.

Z barev, které vám na naší stránce nabízíme pro vás vybírám vojenskou zelenou, která je tento podzim opět velmi populární a velmi dobře se kombinuje.

 

kožená kabelka Marilin Emotys

#kozenakabelkamarilin

 

2. Mobilní telefon


Pokud potřebujete, ale někdy i nepotřebujete, ale máte chuť si pořídit nový telefon, tak určitě sáhněte po očekávané novinke tohoto měsíce říjen 2019. Je jím mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T.

Tento telefon vás ohromí nejen funkcemi, ale i jeho vzhledem. Při smartphonech jsme na vymoženosti, které nabízejí už zvyklý. Každá značka se snaží v momentální době předběhnout, aby co nejvíce zaujala. Tento mobil disponuje skvělým fotoaparátem na obou stranách a baterií, která by měla vydržet déle oproti jejím předchůdcem.

Rovněž kvalitní grafika obrazovky je již úplná samozřejmost. Prodej tohoto telefonu se spustil v těchto dnech, tak už je na vás, zda splňuje vaše požadavky, přestože tato značka je v momentální době ještě ne tak známá a populární.

 

 

mobilný telefon Emotys novinka

#mobilnitelefon

 

3. Dámské boty


V našem doporučení trendy novinek na měsíc říjen pokračujeme i při výběru bot. Jelikož se blíží chladné dny, tak samozřejmě doporučujeme obuv na to přizpůsobenou. Jde o trendy polokozačky Guess, které jsou vhodné pro dámy milující aktuální trendy. Těmito botami budete opravdu řádít z řady, z klasiky a ukážete, že víte nosit styl a módu.

Tyto polokozačky jsou vhodné zejména pro dámy, které milují extravaganci a určitě víte, že značka Guess o tom je. Jemné detaily této známé značky jsou vyšité po bocích boty.

Guess ví, že v létě byly velmi populární tenisky na vysoké platformě, nezapomíná na tuto skutečnost ani na podzim a proto dámám nabízí krásné propracované polokozačky, které už na první pohled ukazují jejich pohodlnost při chození. Pořiďte si lze k nim i nějakou naši značkovou kabelku značky Guess.

 

polokozačky Guess

#polokozackyguess

 

4. Kniha


V našem přehledu novinek bych vám i velmi ráda doporučila knihu. Přece se už blíží dlouhé zimní večery, kdy si rádi uděláme čaj, zabalíme se do deky a přečteme si nějakou dobrou knihu. Dnes bych vám doporučila novinku a to detektivku s názvem: Nevítaný host.

Jde o příběh, kde do vesnického hotelu přicházejí více hosté. Počasí jim až tak nepřeje a tak jejich zastihne sněhová bouře, která zablokuje přívod elektřiny a tak ztratí jakýkoliv další kontakt se světem. Hned první noc je záhadná, protože se stane nehoda, kde jedna z postav spadne ze schodů a je mrtvá.

Nastává otázka, zda to byla nehoda nebo vražda? Když však přichází další smrt, tak je to jasné. Kdo je však viník? Máte husí kůži? Pokud ne, tak určitě sáhněte po této detektivce s prvky hororové tématiky.

 

 

horor kniha inspirace

#kniha

 

5. Šperk


V dnešní přehledu novinek bych vám chtěla doporučit i nějaký šperk, který byste si mohli pořídit, respektive pokud čtete tento blog i páni, tak byste mohli své polovičce koupit.

Dnes vám doporučím náramek značky Pandora, která je velmi populární. Tato značka disponuje mnoha přívěsky na náramky. Pokud chcete být však originální, tak si pořiďte novinku této značky a to královský stříbrný náramek, který vynikne na každé ženské ruce přímo dokonale.

Tento jemný náramek je otevřený, tedy každá dáma si ho umí jednoduše dát na sebe, ale i dole. Právě tímto náramkem ukážete své polovičce, že chcete, aby neměla na sobě klasický náramek s přívěsky, ale dopřejete jí něco jiného a jedinečné, co nemá téměř každá žena v současnosti.

 

dámský náramok pandora

#naramek #pandora

 

Líbí se vám aktuální výběr novinek na měsíc říjen 2019?
Plánujete si něco z tohoto výběru pořídit?
Naopak, máte už něco z tohoto výběru doma?
Věděli byste nám doporučit něco vy, o čem nevíme?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: alza.cz, martinus.cz, eobuv.cz, corial.cz, emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality