Tipy na vánoční dárky pro ženy

Čas Vánoc se blíží a mnoho z nás neví, jaký dárek má pro svoji polovičku pořídit. My bychom Vám rádi toto rozhodování usnadnili a tak Vám přinesly pár tipů, kterými své polovičky potěšíte a určitě budou s Vaším výběrem spokojeni.

Milé dámy, připravili jsme pro Vás pár tipů, kterými potěšíte vašeho manžela, přítele, tatínka či blízkého. Klikněte na tento odkaz a najdete mnoho tipů pro Vás. Kliknite zde - Tipy na vánoční dárky pro muže.

MILÍ PÁNOVÉ, nevíte se rozhodnout, zda kabelka, kterou zvolíte se bude opravdu Vaší manželce, přítelkyni, matce či kamarádce líbit? My jsme připravili pro Vás pár tipů a výběrů z našich kožených kabelek, které určitě potěší očko každé dámy a ony budou s vaším výběrem opravdu spokojeny. Proč také ne, vybíráme to přece my, ženy 😊. Kabelky doporučujeme hlavně podle toho, co mají ženy rádi a jakým stylem v módě se ubírají. Čtěte dál.

 

1. Ženy, které mají rádi LUXUS, NADČASOVOST, ELEGANCI a zároveň POHODLNOSŤ

Pro takové typy žen jednoznačně doporučujeme koženou kabelku CARINA. Je to velmi oblíbený model a v černé barvě si ji zamiluje každá dáma. Disponuje jednou velkou komorou, která je předělena kapsou na zip, tedy dámy si v ní umí uložit věci tak, jako vždy potřebují. Pokud víte, že by ji určitě potěšila jiná barva, tak tento model nabízíme ve více barvách - stačí kliknout na tento odkaz - CARINA.Tyto kabelky jsou dostupné i v jejich menší verzi, takže pokud víte, že jí chybí nějaká luxusní středně velká kabelka, tak jednoznačné sáhněte po této verzi.

 

dámske kabelky pro zeny

2. Ženy, které inklinují k sportovnějším outfitům, rádi nosí velkou kabelku na nákupy a hlavně nosí kabelku přes rameno.

Pro takové typy žen doporučujeme koženou kabelku SALVARE, která je z měkké a poddajné kůže, která se přizpůsobí tělu každé majitelky. Má dostatečně velký prostor, čili opravdu toho směstnají hodně, co mnohé ženy právě při kabelce potřebují. Také je tato kabelka dostupná ve více barvách, ale pokud si nejste jisti, tak bychom ve vašem případě volili černou kabelku, popřípadě čokoládovou nebo tmavomodrou, protože jde o snadno kombinovatelné barvy. Dostupné na - stačí kliknout na tento odkaz - SALVARE.

 

salvare kožená kabelka pro damy

      3. Ženy, které milují LUXUS, ELEGANCI, HONOSNOST a rady upoutávají na ulicích.

Pro milovnice trendu a módy máme připravenou koženou kabelku LAURIKA, kterou si ženy zamilovali jakmile jsme ji poprvé přidali na naši stránku. Je to velmi nadčasová kabelka, která nese v sobě prvky nejnovějších trendů a ženy ji prostě milují. Její velkou výhodou je jedná velká komora, tedy ženy mají přehled, co v ní majú.Túto koženou kabelku přinášíme v různých barvách, ale pokud si nejste jisti, volili bychom určitě klasickou černou barvu. Tou nikdy nic nezkazíte. Ať se líbí, široký výběr - LAURIKA.

 

kožená kabelka laurika pro damylaurika dámska kožená kabelka z italielaurika kožená kabelka pro dámy

 

 

     4.Ženy, milující klasiku, LUXUS, NADČASOVOST, ELEGANCI a hlavně PRAKTIČNOST, či dobrou ORGANIZACI

V tomto případě bychom jednoznačně volili koženou kabelku AURORA, která disponuje až třemi komorami a ženy, které mají rády pořádek a dobrou organizaci v kabelce si přijdou určitě na své. Působí velmi luxusním a business dojmem a tak je to ideální kabelka do práce, či do školy. Při této kožené kabelce bychom vám doporučili kabelku v černé barvě, protože určitě ní nic nezkazíte, ale a naopak bude se líbit každé dáme. Klikněte na odkaz - AURORA.

 

kožená praktická kabelka aurora

5. Ženy, které rády berou kabelky na NÁKUP, nosí ji přes rameno a milují MĚKKOU kvalitní kůži kabelky

Za nás jednoznačně doporučujeme koženou kabelku ORABELA, která přilne ke každé dáme a její postavě. Je ideální kabelkou na nákupy či posezení s kamarádkou.  Rovněž i tento typ kabelky je dostupný ve více barvách, tak pokud víte, jaká je oblíbená barva vaší dámy, tak hravě do vybírání. Najdete ji na tomto linku - ORABELA.

 

 

6. Ženy, které mají rády INOVATIVNOST, ODLIŠNOSŤ, LUXUS a především KVALITU

Pro tyto dámy máme připraveny značkové kožené kabelky WOJEWODZIC, které jsou velmi oblíbenými modely u žen, protože jsou velmi kvalitní a nesou v sobě nadčasové prvky. Z této edice bychom doporučovali určitě model 31402 / EA01 / LY01 s velkých kabelek a ze středních určitě jednoznačně pod tímto odkazem 31312 / GS01 / S18. Určitě si je zamiluje každá dáma.

 

kožená značková kabelka

 

kžená kabelka značková

7. Ženy, které milují NETRADIČNOST, NADČASOVOST, nebo rady se pyší s luxusními kabelkami, které nemá nikdo

Pro tyto dámy bychom jednoznačně doporučovali kožené kabelky PISAS nebo AMANDA. Všechny tyto kabelky jsou dostupné ve více barvách, tedy máte milí páni z čeho vybírat.

 

kabelka pisas pre damykabelka pro dámy amanda kožená

Pokud si však stále nevíte vybrat a lámete si hlavu, zda kabelka nebo peněženka, kterou vybíráte je ta správná, tak nechte volbu na vaši dámu a obdarujte ji tak dárkovým poukazem dostupným ve více finančních hodnotách, nebo se obraťte na nás, rady Vám poradíme.

Vás Emotys.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality