Tipy na vánoční dárky pro ženy

#vanocnitip #darek

Vánoce už klepou na dveře a vy stále nevíte, co své drahé polovičce, mámě, babičce, kamarádce .. koupit. Hlavně co se týká při výběru kožené kabelky. Díky našim tipům nemusíte hledat mezi všemi produkty dostupnými na naší stránce, ale sme vám vyčlenili kategorie, které by se mohly hodit na základě určitých vlastností, které daná osoba preferuje. Takto ušetříte čas hledáním toho správného dárku a ušetřený čas můžete využít k další příjemné činnosti.

Zajistěte si milý a kvalitní dárek pro svou milovanou osobu v podobě kožené kabelky nebo koženého batohu.

#vanoce

Milí páni, chcete obdarovat vaši milovanou polovičku, maminku, přítelkyni, kamarádku, babku ... nějakým hodnotným dárkem v podobě kožené kabelky? Nevíte si poradit? Máme pro vás připravených pár tipů, na základě kterých si budete jisti, že koženou kabelku, kterou jste vybrali bude opravdu hodnotní dárek, který se bude obdarované osobě velmi líbit.

#darek

Zalíbila se vám nějaká kožená kabelka, tak jednoduše klikněte na název kabelky uvedené velkým písmem přímo v textu a to vás přesměruje na danou kabelku.

 

 

1. Kožená kabelka MORENA - pohodlnost a praktičnost.

Pokud dáma, které chcete pořídit koženou kabelku, nosí kabelku, která má nést hlavně prvky nadčasovosti, ale hlavně musí být co nejpohodlnější a nejpraktičtější. Tak v této kategorii jste správně, protože kožená kabelka Morena je právě typ kožené kabelky, která vypadá nejen luxusně, díky její hrubé kůži a prošívání, ale i její tvar se prispôbí každé postavě. Žena může do ní vložit téměř všechno, protože disponuje velkým rozměrům. Ne až tak velkým, aby působila robustně. 

Nejoblíbenější barvy jsou modrá, černá a burgundská, ale najdete ji na naší stránce v mnoha barvách. Pokud se vám tento model zalíbil, stačí, když kliknete na tento odkaz MORENA.

 

kožená akbelka morena

 

2. kožená kabelka CARINA - luxus a nadčasovost.

Je to nejoblíbenější model na naší stránce díky svému nadčasovému a jedinečnému tvaru. Tato kožená kabelka vypadá výjimečně na rameni, v ruce, jednoduše vždy a všude. Ženy tuto kabelku milují díky svému pevnému tvaru, který drží v každém směru a díky její kvalitní kůži, která je ušitá a promyšlená do posledních detailů. Mezi nejoblíbenější barvy patří černá a najdete ji na naší stránce pod názvem CARINA. 

Pokud se vám zdá tento model moc velký, tak jsou tyto kožené kabelky dostupné i v menších rozměrech.

kožená kabelka carina

 

3. kožená kabelka Milana - jednoduchost a stylovost

Chcete-li pro vaši dámu něco menší, něco, co už by měla být jako taková třešnička na dortu, tak vám doporučujeme sáhnout určitě po kožené kabelce Milana, která je nadčasová a každé dáme se zalíbí. Je to kožená kabelka, kterou bude dáma nosit s sebou všude, kde nepotřebuje nosit mnoho věcí, na různé posezení a kávy s kamarádkou. Lze zkombinovat ke sportovnímu outfitu, ale víte si ji zakombinovat i k eleganci.

Máme ji na stránce dostupnou pod jménem MILANA a mezi nejoblíbenější barvy patří černá, hnědá, kamel a červená.

 

kožená kabelka MILANA

 

4. kožená kabelka Sofia - elegance a luxus

Pokud dáma, jejíž jdete pořídit koženou kabelku inklinuje k eleganci a potrpí si na dobře vypadající produkty a doplňky, tak kožená kabelka Sofia je pro vás ideální volbou. Zalíbí se a lahodí každému oku, takže při její koupi se nemusíte ničeho obávat. Je dostupná na naší stránce pod názvem SOFIA.

 

kožená kabelka sofia

5. kožená kabelka LUANA - luxus a stylovost

V podobném duchu se nese i kožená kabelka Luana, která se až tak od kožené kabelky Sofia neliší. Patří mezi nejoblíbenější model na stránce. Je tedy jedno, jestli dámu, která patří do této kategorie obdarujete touto nebo předchozí kabelkou. Už je jen na vás, která lahodí vašemu oku více.

Nejoblíbenější je černá barva, ale najdete ji v mnoha barvách. Tady, kožená kabelka LUANA.

 

kožená kabelka Luana

 

6. kožená kabelka Adel - tradice a kvalita

 

Pokud chcete koupit koženou kabelku pro dámu, která nenosí aktuální trendy, ale spíše si potrpí na kvalitu a na to, aby je outfit vypadal stále dobře, tak určitě sáhněte po oblíbeném type kožené kabelky Adel. Je vhodná zejména pro dámy, které chtějí koženou kabelku na více let a chtějí, aby vypadala při jejich klasickém outfitu stále dobře. Najdete ji pod jménem ADEL a určitě nic nezkazíte černou barvou.

 

kožená kabelka adel

 

Nestresujte se nákupem vánočních dárků. Naopak užívejte si to. Pokud vybíráte dárek s láskou, tak to bude na něm určitě cítit. Každý se mu potěší. Nenechávejte si to vše na poslední chvíli, aby to stihlo přijít.

My vám dáváme garanci do 18.12.2022.

 

S láskou EMOTYS.CZ

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality