Tipy na vánoční dárky pro pány

 

#vanocnitip #darek

Milé dámy, pokud si lámete hlavu nad tím, co darovat vašim mužům, manželem, přítelem, otcem, dědečkem, protože jim chcete darovat něco kvalitní, což jim vydrží a čemu se opravdu potěší? Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro muže, kteří si potrpí na kvalitní pánské tašky.

 

#promuze #pansketasky

 

1. Pro pány, kteří mají rádi kvalitu, nosí notebook všude s sebou, či na setkání, či do práce a potřebují, aby si mohli dát tašku crossbody, tak je ideální pánská kožená taška Marek. Tato kožená taška se hodí hlavně pro mladší pány, kteří nosí rádi sportovní a ne až tak úplné elegantní oblečení. Dá se nosit na rameni, přes prsa. Disponuje dvěma přehlednými komorami, které zajistí dostatek prostoru pro jejich potřeby.

Klikněte na tento odkaz MAREK a zobrazí se vám barvy, které jsou momentálně k dispozici.

 

kožená pánská taška marek

 

#kozenataska #kozenataskamarek

 

2. Chcete-li darovat pánskou koženou tašku staršímu pánovi, kteří oblibuje takzvaný "kufříkový typ kožené tašky", nosí ji v rukou a málokdy na rameni, tak je pro něj ideální kožená taška s názvem Simeon, Sebastian a Boris. Tyto pánské tašky jsou velmi oblíbené, protože si páni v nich dokáží vytvořit absolutní pořádek díky několika komorám, přihrádkám a kapsám.

#simeon #sebastian #boris

K dispozici mají i klíč, díky kterému si mohou své dokumenty uzamknout před zvědavými pohledy a tak mít absolutní klid. Pokud se vám některá z těchto pánských tašek zalíbila, tak jednoduše klikněte na název dané tašky níže a ukáží se vám, ve kterých barvách jsou tyto tašky ještě k dispozici.

 

SIMEON                                                      SEBASTIAN                                                            BORIS

  

kožená taška simeon   kožená taška sebastiankožená taška boris

 

 

3. Pro pány, kteří nosí ve svých taškách pouze zakladní dokumenty jako klíče, peněženku a mobil, zakládají si na kvalitě, ale není pro ně prvořadá značka? Pro těchto pánů jsme připravili kožené pánské tašky značky Always Wild, které disponují množstvím vrecek a kapes, kde si mohou uložit své cennosti. Klikněte na název a dostanete se přímo k popisu dané tašky.

Always Wild 1115                                            Always Wild 52006                                  Always Wild 1705

kožená taška emotyskožená taška pánskakožená taška emotys

#kozenetaskypropany #kvalita #alwayswild

 

4. Rovněž pro pány, kteří potřebují do své tašky umístit jen základní dokumenty, ko klíče, peněženku a mobil a jednoduše potřebují pravou italskou kvalitu, tedy pánskou tašku z hrubé kůže. Pro ně jsme připravili kožené tašky menších rozměrů, které jsou velmi oblíbené.

Disponují jednou nebo dvěma komorami a regulovatelným dlouhým ramínkem. Jsou to kožené tašky CHULIO ve třech barvách.

 

kožená taška chulio

#kozenataskachulio #madeinitaly

 

 

Milé dámy, doufáme, že jste našli tu správnou pánskou tašku a že daná taška vašeho milého potěší. Abyste se dostali na konkrétní tašky, tak stačí kliknout buď na název, který je jiné barvy nebo pod obrázek, na který vás směřujeme už v textu. Pokud však stále nevíte, jakou tašku vybrat, tak jsme tu pro vás. Rady vam poradíme. Přejeme vám mnoho pěkných chvil při hledání toho správného dárku.

Váš Emotys.

 

 

 

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality