Tipy na vánoční dárky pro muže

Milé dámy, my ženy často máme problém vybrat si pro sebe tu správnou kabelku a někdy je tedy určitě problém ten, že jakou tašku máme vybrat pro svoji polovičku. Připravili jsme pro Vás seznam pánských tašek, které potěší každého pána jeho kvalitou a pohodlností při nošení.

 

1. Pro pány, kteří nosí do práce nebo na setkání notebook a inklinují ke taškám z pravé kůže jednoznačně doporučujeme koženou pánskou tašku MAREK, která je dostupná v klasické černé a hnědé barvě. Tato kožená kabelka disponuje s velkým úložným prostorem, tedy dvěma prostornými komorami, kde si pánové mohou udržovat svůj řád. Najdete ji po kliknutí na tento odkaz: MAREK. Je dostupná ve více barvách, takže je si z čeho vybrat.

 

 

 

2. Pro pány, kteří rádi nosí kožené kabelky v rukou, tzv. kufříkového typu a jejich práce vyžaduje hodně administrativních papírů, tak jsou ideální volbou kožené tašky TADEÁŠ a SEBASTIAN. Výhodou těchto pánských tašek je i to, že každá má svůj klíček a tak si mohou své důležité dokumenty zamknout a tak zabránit jejich odcizení nebo zvědavým pohledem, když nechají tašku např. v kanceláři bez dozoru. Najdete ji po kliknutí na tento odkaz: TADEÁŠ a SEBASTIAN

 

 

3. Pro pány, hlavně těch mladších, který nosí v tašce jen základní dokumenty jako peněženku, osobní doklady a klíče jsou ideální volbou pánské tašky dostupné pod tímto odkazem Always Wild Bag 3hb nebo kožená pánská taška RICARDO  - (Je dostupná ve více barvách, takže je si z čeho vybrat). Tyto tašky směstnají jen ty nejnutnější věci a páni jejich velmi rádi využívají při nákupech nebo na cestování, aby měli doklady vždy u sebe a nemuseli je nosit v kapsách kalhot nebo bundy.

 

 

4. Pro pány, kteří cestují a neinklinují ke kufrem, ale naopak, rádi se pochlubí trendovou a kvalitní taškou na cestování, je určitě ideální kožená pánská taška TRAVILA, která disponuje velkým úložným prostorem a přitom zavání kvalitou na první pohled. Jde o unisex koženou tašku na cestování, tedy můžete ji někdy využít i vy dámy. Najdete ji pod tímto odkazem: TRAVILA.

 

 

 

5. Pro pány, kteří potřebují malé a hlavně lehké kožené tašky na osobní dokumenty, klíče a peněženku jsou ideální volbou pánské kožené tašky JOLEK a OTAVIAN, které disponují více kapsami na zip. Někteří páni to mají opravdu rádi, protože jim jedná velká komora nevyhovuje a potřebují více kapes a tak si mohou udržet svůj pořádek i v tašce. Najdete ji po kliknutí na tento odkaz: JOLEK a OTAVIAN

 

 

Pokud si však stále nevíte vybrat a lámete si hlavu, zda kožená taška, kterou vybíráte je ta správná, tak nechte volbu na vašeho pána a obdarujte ho tak dárkovým poukazem dostupným ve více finančních hodnotách, nebo se obraťte na nás, rady Vám poradíme.

S láskou Emotys.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality