Sváteční outfit s koženou kabelkou

 

#vanoce #svatky #outfit

Svátky se neúprosně blíží. Někteří z nás už prožívají paniku, řídí domácnosti, aby se na svátky leskly, což však po tolika návštěvách vypadá i tak stejně, ba dokonce horší než před svátky. Jelikož nás čekají návštěvy, které musíme určitě absolvovat ke svým nejbližším, tak v tomto případě musíme sáhnout i po dokonalém outfitu, který si můžeme vyskládat buď z vánočních dárků, nebo z toho co již ve skříni máme.

#svatecnioutfit

My vám ukážeme dnes 3 malé typy outfitů, které si můžete vyskládat s našimi koženými kabelkami.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Výrazný outfit nesoucí se v duchu Vánoc.


Pokud saháme po takovém outfitu, kterým chcete opravdu ukázat, že jsou Vánoce, že jejich naplno prožíváte a že se tak i vánočně cítíte, tak v tomto outfitu musí určitě převládat červená barva.

Je to jedno, jestli je to v podobě kabátu, kožené kabelky nebo bot. Musí prostě být cititeľná a musí ji být vidět. Tedy nemůžete sáhnout jen po jednom červeném doplňku.

Pokud volíte červenou koženou kabelku, tak musíte k ní doladit alespoň boty a rtěnku. Pokud volíte červený kabát, tak k němu dolaďte ještě červené rty. Také kalhoty jsou ideální s červenou rtěnkou a červenou koženou kabelkou.

 

červený kabat vanocečervena kozena kabelka carina

#cervenabarva

 

2. Nevánoční outfit


Pokud patříte k typům lidí, který jednoduše Vánoce nemají rádi, tak no víte, i takoví existují. Je to možná i proto, že duch Vánoc se vytrácí tím, čím byl a že je to občas více než marketingový reklamní tah prodeje.

Takže v tomto případě u vás červená a zelená nepřipadá v úvahu. Sáhněte po nějakých výrazných letních barvách, jako oranžová, výrazná žlutá nebo nějaká pastelová modrá? V tomto případě je u vás nejpodstatnější zvolit barvy, které nejsou typické pro toto roční období a to jsou barvy zemité a tmavé v kombinaci s nějakou výraznou barvou.

Můžete volit klidně nějaký oranžový kabát, který doladíte i zemitou barvou, například černou koženou kabelkou. To je zcela v pořádku. Důležité je, aby ve vašem outfitu převládala výrazná netipická vánoční barva.

 

černá kožená kabelka carinaoranžový kabat

#oranzovabarva #letnibarva

 

3. Outfit typu "je mi to jedno".


V tomto případě saháte po outfitu, který nějak nevyjadřuje ani odpůrce a ani nějakého vánočního fanatika. Patříte do skupiny, kteří neřeší nějak výrazně vánoční svátky. Máte rádi, pokud jsou, prožijete jejich, ale nepotřebujete nimi nějak extra žít, nebo proti nim bojovat.

V tomto případě váš sváteční outfit musí vypadat svátečně. A to musí obsahovat určitě nějakou metalickou barvu, ideálně stříbrnou nebo zlatou. Může to být i v podobě kožené kabelky, kterou doladíte nějakými pěknými stříbrnými nebo zlatými doplňky.

Můžete sáhnout po tmavém luxusním kabátu, který doladíte krásnými kozačkami z pravé kůže, k tomu zvolíte přiléhavé džíny a podtrhnete ho luxusní zlatou koženou kabelkou v kombinaci se zlatou bižuterií. K tomu nějakou výraznú rtěnku, bílou košile a jste opravdu za krásnou luxusní a sváteční dámu.

 

černý kabatzlatá kožená kabelka emotys

#cernabarva

 

Milé dámy, líbí se vám naše typy svátečních outfitů?

Který typ jste vy?

Jste milovnice svátků?

Nebo proti nim bojujete?

Či spíše Vánoce nějak extra neřešíte?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality