Styl jako Coco Chanel - tvídový kabát.

#cocochanel 

#chanel 

#kabat 

#podzim

 

Coco Chanel je jméno, které každé módní znalkyně, ale ani ne znalkyně, něco říká. Je to známá dáma, která je tento rok stále více populizovaná i mezi ženami v módě, které si její kousky oblečení dovolit nemohou. Je to proto, že do módy přichází kabát, který je v jejím stylu a tohoto stylu se chytilo mnoho značek a neznaček a tak ho zprostředkovávají široké veřejnosti.

#ch

Často má označení jako tvídový kabát, nebo kabát "CH". Je super, že i my, dámy, které nemohou sáhnout po takto vysoce značkách, máme dostupné kousky podobně jejich dílu.

Já sama jsem si už tento podzim takový kabátek pořídila a nesmírně se těším, když ho vytáhnu a zkombinuji ke kožené kabelce, která splňuje tyto tři zásady. Pojďme se tedy podívat, jaké jsou to a tak si ozřejmit i otázku, jakou koženou kabelku volit ke kabátku typu Coco Chanel.

kabat tvid

#kabat 

 

1. Kvalitní

To, že musí být kabelka kvalitní je u tohoto typu kabátu velmi důležité. Pokud sáhnete po kvalitnějším type tohoto kabátu, který neškrábe a vypadá luxusně, tak je určitě na místě zvolit koženou kabelku, která v sobě nese kvalitu. Je to proto, že tento kabátek, který vypadá opravdu nádherně a podobá se na známou značku, nemůžeme kombinovat s kabelkou, která je otřelá, vypadá velmi obnošeně. Pokazilo by to celý dojem a takto bychom si pořídili kousek, který je nádherný a nevěděli bychom ho správně kombinovat.

Na to tedy nezapomínejte a zvolte tedy doplněk, který nebude působit při takovém pěkném kabátu levně. A přitom vůbec nemusíte na to vyhodit velké peníze. Kožené kabelky na naší stránce jsou velmi kvalitní a za přijatelné ceny.

 

kožena kabelka carina

#kvalita


2. Jemná

Proč musí být jemná? Jednoznačně proto, že váš kabátek je dostatečně výrazný a vaše kožená kabelka postačí jemná a decentní.

Pokud zvolíte na sobě zbytečně dva výrazné doplňky významného charakteru, tak se budou na vašem outfitu bít a tak neupoutá pozornost ani jeden z nich. Naopak budou oba vypadat jako něco, co máte na sobě příliš. Proto raději výraz vaší kabelky ukažte pomocí kvality.

 

kožena kabelka emotys

#jemnost


3. Elegantní

K tomuto typu saka jednoznačně volte elegantní typ kožené kabelky. Pasuje k němu nejlépe a pokud ji zvolíte ve větších rozměrech, tak tím nic nezkazíte.

Naopak poukážete tak na kvalitu, jemnost a elegantnost své "kožené kabelky" a ona svým výrazem poukáže na krásu a nadčasovost vašeho kabátku typu Chanel. Pokud ho tedy nemáte, tak ho určitě hledejte, tento podzim si ho vyžaduje.

kožená kabelka carina emotys

#elegance

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Zdroj obrázků: www.lamademoiselle.sk

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality