Soutěž s Emotys o koženou kabelku

 

#soutez #damesoutez

 

Rady odměňujeme a rady sme odměňovány. Proto se rady účastníme soutěží, pokoušíme naše štěstí, neboť každá výhra, i když to je jen malá výhra nás jistým způsobem potěší a přinese na chvíli pocit štěstí. Pokud je to k tomu věc, po které toužíme, tak o to víc je radost větší.

Víme to i my v Emotys a proto jsme se rozhodli v měsíci srpen 2019 jednu soutěž pro vás připravit. Soutěžili jste o koženou kabelku Bianca ve vysoké kvalitě. Je to určitě pro vás velmi hodnotný dárek a proto jsme ho rádi předali své majitelce.

 

kožená kabelka soutež

#kozenakabelka #kozenakabelkabianca

 

Celá soutěž probíhala na instagramovom účtu krásné blogerky @nikolholubova_official, kterou jsme vám představili již v předešlém blogu. Do soutěže se zapojilo mnoho jí sledovatelů, protože výhra kožená kabelka je opravdu velmi hodnotná výhra. Každá dáma se takovému dárku potěší, my to víme, proto vám rady děláme radost. 

Už při outfitu blogerky Nikol vypadá kožená kabelka Bianca opravdu skvěle, proto si myslíme, že se takové kabelce potěší každá dáma.

 

soutez o kozenou kabelku

#blog #blogerka #czechgirl

 

Koženou kabelku Bianca je možné nosit opravdu ke všemu. Je to takový UNI kousek, který není opravdu problém kombinovat, naopak je tak snadno kombinovatelná, že by ji měla mít každá dáma v šatníku. Její pytlovitý tvar je opravdu velmi moderní, aktuální a populární.

 

 

kožená kabelka Bianca

#pytel #kabelka

 

Tuto koženou kabelku lze nosit ke všem barvám, dokonce i k černé. Víme, že blogerka Nikol má v oblibě černou barvu a tak můžeme vidět, že si ji můžeme klidně vzít ke černého outfitu. Velmi krásné vyzní ale při jasných a výrazných barvách a díky jejímu tvaru bude působit vždy luxusně a nadčasově. Proto jsme právě volili tuto kabelku, protože víme, že ženy mají rády trendové a nadčasové kousky.

Její kvalita je opravdu geniální, je vyrobena z kvalitní a hrubé pravé kůže, tedy ji budete mít krásnou po dlouhá léta.

 

kožená kabelka od Emotys

#italie #kvalita

 

Co je na této kožené kabelce jiného, tak je červený vnitřek, které tak dokáže krásně vyznít. Nemusíte se bát ji kombinovat i k jiným barvám jako je červená, protože to vnitřek kabelky jen jemně vykukuje, tedy není až tak výrazný. Právě vnitřek ukazuje kvalitu této kabelky, její precizní design a luxusní šití. Každá majitelka této kabelky bude velmi spokojená a bude ji stále nosit. Jelikož vyhrát mohla pouze jedna, tak jsme rady, že jsme dámu potěšili a poslala nám i zpětnou vazbu.

Těšíme se, že tento kousek se bude nacházet v šatníku další majitelky zcela zdarma.

 

luxusní kožené kabelky pro dámy

#zdarma #vyhra

 

Pokud jste se soutěže nezúčastnily nebo jste soutěžili, ale nevyhráli jste, tak máme stále tuto koženou kabelku pro vás v několika kouscích dostupnou. Je v přijatelné ceně a můžeme klidně tvrdit, že cena je mnohem nižší a celkový design a kvalita kožené kabelky Bianca. Stačí do vyhledávače napsat jméno Bianca a tato kráska se vám ukáže v nezměněné ceně. Budeme rady, pokud ji budou mít i další spokojené majitelky.

 

Momentálně probíhá další soutěž o naši koženou kabelku, sledujte náš profil na Instagramu a dozvíte se více.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: instagram

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality