Široké moderní kalhoty. Jak je nosit?

 

 

Široké moderní kalhoty. Jak je nosit?

 

Určitě víme, že tento trend vysokých širokých kalhot opět vypukl. Kdysi dávno se nosívali široké kalhoty, džíny a tepláky, byl to tehdy pořádný trend a nyní, doufáme, že Vás potěšíme. Tyto krásky opět začaly být in.

Ano tento kousek je vhodný na jaro a léto. Tím, že mají odkryté nohy, dokonale jejich zvýrazňují. Jako ukázku si zvolíme proužkované černo bílé kalhoty s vysokým pasem. K těmto tříčtvrtečním kalhotám se jednoznačně hodí vysoké černé sandály. K těmto kráskám stačí zvolit černé klasické tričko a koženou černou kabelku, která nesmí samozřejmě chybět k outfitu.

černé kalhoty

 

luxusní černé kabelky k černobílym kalhotam

 

Široké krátké kalhoty

Tak tento kousek jednoznačně se hodí na léto. Tím, že odkrývá poměrně větší část nohou jako tříčtvrteční, určitě by nebyly vhodné v chladnějším počasí. Jako ukázku jsme zvolili pro Vás v tmavě oranžové barvě s vysokým sedem a s ozdobnými knoflíky. Tyto kalhoty víceméně působí jako sukně, někdy v chůzi to nejde ani rozeznat. Obuv zvolíme moderní zlaté mokasíny s otevřenou patou, vrch můžeme zvolit také v téže barvě nebo odstínu jako jsou kalhoty. A na závěr doladíme k botám koženou značkovou kabelkou. 

 

kožené kabelky ke kalhotam

luxusní zlaté mokasíny ke koženým kabelkám

 

Dlouhé kalhoty

Tak tento kousek můžeme tento poměrně nosit každé roční období. V tomto případě bychom volili neutrální barvy, například krémovou. Tato barva stále frčí a doufejme, že ani nikdy nevzejde z módy. Vysoké kalhoty se spíše hodí ženám s vyšší postavou a štíhlým pasem, ale není to pravidlo! Mohou si to klidně dovolit i ženy menšího vzrůstu a to tak, že to vylepší vysokými botami. Díky vysokým botám Vám prodlouží nohy. Tento kousek můžeme nosit například do práce, protože působí velmi elegantně a slušně. Stačí zvolit klasickou bílou košili a pracovní koženou kabelku v černé barvě.

 

luxusní béžobé kalhoty ke černé kabelce

 

 

 

Široké rifle

 Určitě jsme se s tímto trendem již setkali v minulosti. Nosil jejich téměř každý, hlavně dobře vynikly na štíhlé a vysoké postavě. No a jak se říká móda se stále vrací, tak i tyto rifle přišly opět do módy. A kdo postupuje z módů zkuste si pořídit tento kousek, nebo skoupit oprášit své staré.

 

 

 

Doufáme, že si i vy oblíbíte tyto moderní kalhoty a že jsme Vám trochu pomohli k tomu jak je nosit.

 

Vaša blogerka heartMarikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality