Shopperky - ich výhody a nevýhody

„Elegance vychází zevnitř jako krása zvenku.“
                           Coco Chanel

 

 

Určitě mi dáte za pravdu, že vlastníte alespoň jednu velkou koženou kabelku - shopperku, kterou si nemůžete vynachválit, a sáhnete po ní častěji než po kterékoliv jiné kabelce. Ano, i já mám jednu z nich. Vlastním různé typy kabelek shopperek, ale i jiných kabelek ať už středních, malých, kožených nebo značkových nekožených. Přiznám se, že mám i značkové kožené kabelky, konkrétně od značky Michael Kors, které patří mezi mé nejoblíbenější typy, protože spojují elementy jako kvalitu, nadčasovost a vlastní design. Ale vraťme se pěkně k našim shopperkám. Uvažujete nad koupí shopperky a nejste si jistá, jestli je to ta správná volba?

 

 

V tomto blogu vám po letech zkušeností představím jejich výhody a také nevýhody.


Výhody:

1.Vtěsnáte do ní i jeden a půl domu.

Ano, vejde se do ní i nemožné a sami se divíte, co v ní časem najdete. Její velkou výhodou je, že se do ní vejde cokoliv a k tomu i nákup, manželovy klíče a peněženka, jež si rádi ukrývají do vaší kabelky.
                                        Nepořádek v kožené kabelce |Emotys.cz|

 

2.Pojme formát A4.

Do práce často potřebujeme kabelku, do které se vejdou formáty A4. Právě tyto velké kabelky shopperky to umožní. Bezproblémově do nich uložíme velké dokumenty, aniž by byly zničeny.
 

3.Nošení i přes rameno.

Shopperky mají tu velkou výhodu, že ucha jsou dostatečně dlouhá, takže ji bezproblémově můžete nosit na rameni i tehdy, kdy máte zimní kabát..

   Kožené kabelky shopperky ideální na rameno

4. Nosíme je nejčastěji do práce.

Podle nejnovějších statistik patří mezi nejoblíbenější typy kabelek do práce. Není se čemu divit, jak již bylo zmíněno, pojmou toho opravdu hodně.

 

5.Opticky nám uberou na postavě.

Ano, podle módních návrhářů právě velké kabelky, ke kterým řadíme i shopperky, nám dokáží opticky ubrat nadbytečná kila na našich postavách. To si dámy nemůžou vynachválit.

    Kožené kabelky shopperky ideální do práce |Emotys.cz|

Nevýhody:    1. Zatěžují naše páteře.

Ano, tím, že se do nich vejde cokoliv, dokonce i mnoho zbytečných věcí, zbytečně zatěžujeme svá záda, a proto často trpíme bolestí zad a následně i hlavy.

  Velké kabelky zaťažují páteře |Emotys.cz|


 2.Určitě ne na párty.

Je to typ kabelky, která se málokdy hodí na párty a už vůbec ne na plesy, svatby nebo jiné společenské akce. Při těchto společenských akcích vypadají jako pěst na oko.

3.Často ji v šatníku nenajdeme.

Její praktičnost může zapříčinit i to, že ji ráno, když chcete jít do práce, nenajdete ve svém šatníku. Vaše dcera byla rychlejší a bez oznámení vám ji vyfoukla do školy.

                                                         Kožené kabelky i pro naše dívky |Emotys.cz|

 

4.Častý nepořádek.

Tím, že je velká, naházíme do ní nemožné, a proto v ní máme častěji nepořádek. Samozřejmě závisí také na typu osobnosti.

 

Made with love Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality