Seznam "must have" věcí na tuto sezónu.

#musthave


Nakupování je často spojeno s pojmem relax. Je to výraz pohody, odpočinku a načerpání nových sil. Nicméně tu máme i jedno proti, které tuto harmonii narušuje. A to je pokušení. Nejde však až tak o zcela negativní vnímání slova, spíše jde o to, že když nakupujeme, tak se nevím rozhodnout a mnoho oblastí módy nás pokouší. Tehdy jsme nerozhodné, hodně přemýšlíme, uvažujeme nad tím, zda to opravdu potřebujeme a zda toho nemáme mnoho. Taková situace nás stresuje a my už při nákupu v módním promyslet nepociťujeme pohodu, ale jakýsi zvláštní nátlak a jsme z toho nervózní.

 

Je důležité tedy, abychom zabránili takovému nátlaku a nakupování si užili. Já osobně si vytvořím seznam věcí, které určitou sezónu potřebuji, projdu si šatník a vyzistím, co mi v něm chybí a tak zbytečně neutrácí na něčem, o čem později zjistím, že nemá v mém šatníku ani místo. Takový seznam vám pomůže při nakupování, nebude bezmyselne hledat něco, co hledáte, ale ani nevíte jestli to chcete, potřebujete, respektive hledáte ani nevíte co.

Takto zažíváte i mnoho pokoušeni, abyste si k daným šatům vzali ještě boty, koženou kabelku, klobouk a nakonec doma zjistíte, že něco podobného už máte a potřebovali jste tuto sezónu úplně něco jiného, ​​abyste váš šatník obzvláštnili.

V dnešním blogu si projdeme různé kategorie a v nich si uvedeme, které prvky byste tuto sezónu měli v šatníku mít a nad čím byste měli z jednotlivé kategorie uvažovat, abyste si doplnili tento kousek jako bonus.

1. Kabát

Pokud nakupujeme v sekci kabát, tak tento rok bychom stále měli mít v našem šatníku UNI kabát velikosti oversize, který by měl být nejlépe v hnědé barvě. Pokud takový nemáte, tak určitě si ho víte pořídit a j tuto sezónu, protože je velmi aktuální a stále stojí v popředí před jinými kabáty. Jako bonus, který můžete tuto podzim využít je kabát typu "chanel" v módním tvíd, který můžete nosit v různých délkách. A co vám můžeme zaručit, tak je to, že klidně do něj investujte, protože tu bude s námi jako jeden krásný a moderní kousek ještě ne jednu sezónu.

oversize kabat

#kabat

2. Kožená kabelka

Tento rok si musíte určitě pořídit koženou kabelku v barvě roku 2020, v modré. To je každému jasné. Nicméně určitě si lámete hlavu nad tím, jakou velikost? Samozřejmě nic nezkazíte, pokud si velikost kožené kabelky pořídíte podle vaší potřeby, kde ji budete nejčastěji nosit, protože tuto kabelku musíte tuto sezónu i nosit nejčastěji. Ideální je však větších rozměrů, neboť tyto se akutálne nosí nejvíce. Nezapomínejte ani na trendy žlutou podzimní barvu, kterou si můžete k vašemu outfitu přidat jako bonus, který je tuto podzimní sezónu velmi aktuální.

kožená kabelka emotys

#kozenakabelka

 

3. Kalhoty

V tomto módním okénku platí jedno pravidlo při kalhotách a to je černé, široké, nad lýtky a s vysokým pasem. Takové jednoduché a zároveň velmi výrazné kalhoty musíte ve svém šatníku mít. Kombinujete je k basic bílému tílku s svetrem, který je typu crop top. Takový oversize kousek je tuto sezónu velmi akutální. Pokud by to bylo však na vás moc a jednoduše nemilujete tak mnoho volnosti na vaší postavě, tak změňte tyto prvky následovně. Uberte jeden volný kousek a nahraďte ho obtažené kouskem. Tedy sáhněte po nějakých džínách s vysokým pasem na tělo a kombinujte je s crop topem, který je volný a naopak je to u volných kalhotách. Výběr je samozřejmě na vás, v čem se budete cítit nejpohodlnější. Nicméně jednu z těchto tří variant muíste tento podzim nosit.

volne kalhoty

#kalhoty

4. Boty

Jaké boty? Tak v tomto máme jasně. Jednoznačně mokasíny v nějaké hnědé barvě. Pokud však vlastníte i mokasíny v černé barvě, nic proti tomu, směle jejich vytáhněte. Tento "pánský styl" v podobě oversize hnědého kabátu, černé kalhoty a Mokošín je hot i tuto sezónu. Doložte k tomu nějaký krásný dívčí a ženský vizážistické look a budete opravdu někdo, kdo módu zná a umí s ní zacházet.

černe mokasiny

#boty

#emotys #emotyscz

Vaša blogerka heartMarikakiss

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality