Růžové kožené kabelky, jak a kde?

#ruzova #ruzovekozenekabelky

 

Sice se naše blogy čím dál tak více věnují podzimní tematice, stále nezapomínáme na trendy barvy léta, respektive celého roku. Neznamená, že když jde podzim, tak se barvy, které ladíme do svých outfitů musí držet čistě podzimních barev. 

Proto bych vám v dnešním blogu ráda představila kožené kabelky v růžové barvě, která je velmi krásná, aktuální a nositelná iv chladném podzimním počasí.

 

#podzim #kozenakabelka #kozenekabelky

 

Růžová je prostě skvělá, je to barva, která nám přináší radost, rádi se růžovou obklopujeme. 

Je to i barva pohlaví. To znamená, že právě podle růžové rozlišujeme u miminek, jakého jsou pohlaví, protože je to někdy velmi těžko rozlišit, protože náušnice ne vždy vidět. 

Růžovou nosí všechny věkové kategorie a můžeme říci že růžová barva je velmi oblíbená. Je to barva, která nikdy nevycházi z módy a neustále módní značky ji zahrnují do své nejnovější kolekce v různých odstínech. 

My už víme, že barvou roku 2019 je korálová barva, která patří k výrazným barvám růžové. 

U nás najdete naši sekci růžových kožených kabelek, když kliknete na daný odkaz. Můžeme hrdě říci, že máte opravdu z čeho vybírat. 

Já vám v dnešním blogu ukážu kožené kabelky a kožený batoh, které zaujaly mě.

 

#ruzovajeskvela

 

1. Kožená kabelka MIRELA

Tato kožená kabelka v jemné růžové barvě mě zaujala na první pohled. Je to pro její business a zároveň velmi elegantní tvar v jednom. Pokud patříte k dámám, které se účastní často pracovních setkání a zároveň máte rady růžovou barvu, tak je tato kabelka pro vás ideální

Kombinace dvou typů kůží dodává této kabelce luxus a nadčasovosť zároveň. Kožený přivěsek na zlatém řetízku je výrazem její elegance a podle potřeby si jej lze sundat dolů. 

Je ideální do ruky a určitě ji kombinujte ke světlým kostýmům, přesto, že jde o světlou barvu. Tato kabelka je však výrazná svým tvarem a proto zůstane pro vás nepřehlédnutelná

 

kožená kabelka Emotys

#kozenakabelkamirela

 

 

2. Kožený batoh Navaro

Tak této barvě a tomuto batohu jsem prostě neodolala a obohatila si jím i svůj šatník. 

Jelikož víme, že kožené batohy jsou velmi populární i letos, musela jsem si ho jednoduše pořídit ve výrazné barvě roku 2019, v korálové. Já osobně jsem s ním velmi spokojená a to hlavně díky tomu, že si ho umím dle potřeby přizpůsobit tomu, co právě potřebuji. Je jedno jestli mám dnes kabelku nebo batoh. Tato praktická věc splňuje obě mé potřeby. 

Rada ho kombinuji k džínům, kde barevně vynikne. Také ho nosívam k růžové dlouhé tylové sukni. Nebojím se ani výraznějších kombinaci a klidně si ho vezmu ik nějakému červenému topu.

 

kožený batoh navaro Emotys

#kozenybatohnavaro

 

3. Kožená kabelka Leila

I v tomto případě mě zaujala kabelka v kombinaci dvou typů kůží. Je opravdu detailně propracovaná a je jemnost narušuje právě tato dvojkombinace. 

Tato kožená kabelka nese v sobě i nádech elegance a i sportovní nádech. Je tedy jedno zda ji volíte k nějakému kalhotovému kostýmu či sukni, nebo dnes sáhnete po džínách a nějakých vysokých teniskách. Tato kabelka padne dokonale k oběma typům outfitu. Vždy se bude ve vašich rukou vyjímat a vy klidně můžete tvrdit, že nesete ve svých rukou klenot.

ružová kožená kabelka emotys

#kozenakabelkaleila

 

4. Kožená kabelka Carina

V mém výběru kožených kabelek nemůže samozřejmě chybět naše nejprodávanější kožená kabelka. Je to kabelka, která je nejžádanější a je dostupná v mnoha barvách. 

Jemná růžová jí sluší. Co je však na této kabelka výjimečné je doplněk v podobě brože, který zvýrazňuje jemnost a dokonalost šití celé kabelky. 

Je ideální do práce, ale i na setkání, či na nějakou večerní párty

Nic nezkazíte, pokud si ji klidně jako koženou kabelku Leila vezmete k elegantnímu ouftifu, ale klidně se snese s nějakým teniskami. Nosíte ji přes rameno, crossbody, v ruce. Jednoduše nosíte ji tak, jak vyhovuje vám na všechny možné způsoby.

 

top kabelka kožená carina emotys

#kozenakabelkacarina

 

5. Kožená kabelka Lucia

Můj top výběr růžových kožených kabelek uzavírá, kožené psaníčko, které je ve výrazné barvě. Tento typ kabelky je velmi oblíbený, protože dáma, která jde někde na ples, svatbu nebo oslavu sahá právě po tomto typu, protože směstna nejnutnější věci a zbytečné ji nezatěžuje. 

O tom, že vypadá při šatech jedinečně nemusím ani psát. Její jemné třpytky zvýrazní každé jedny šaty a mohou to být i velmi nudné šaty. 

Zlatý řetízek, kterým disponuje pouze doplňuje a ukazuje luxus, který pomocí této kabelky ve svém outfitu ukážete. Velmi dobře si rozumí s černou a bílou.

kožená kabelka lucia Emotys

#kozenakabelkalucia

 

Milé dámy, co říkáte na můj výběr růžových kožených kabelek z našeho e-shopu?
Máme stejný vkus?
Jaké kožené kabelky byste zde zahrnuli.
Máte rádi růžovou nebo se spíš této barvě vyhýbáte?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality