Proč je výhodnější sada cestovních kufrů?

 

#vyhody #cestovnikufry

V dnešním blogu se budeme opět věnovat problematice cestovních kufrů. V minulém článku jsme si představili nové barvy cestovních kufrů, ukázali jsme si, proč si vybrat danou barvu a proč jsou výraznější barvy na kufrech takové populární.

#popularita

V dnešním článku najdete tři důvody, proč si je lepší pořídit celou sadu kufrů, jak vlastnit jen jeden z celé sady. Na naší stránce máte možnost zakoupení i celé sady cestovních kufrů, ale tak i si můžete kufry zakoupit jednotlivě.

#sadacestovnichkufru

 

cestovní kufry

#trivyhody

 

Jaké jsou tedy výhody?

 

1. Cena

Jako první výhodu uvádím tu nejlepší a tou je cena. To znamená, že cestovní kufry kupované jednotlivě jsou finačně náročnější, než když si vypočítáte kolik stojí kufry spolu. Je to prostě investice, která se vám vyplatí, protože vám garantujeme, že dané kufry budete do jednoho využívat pravidelně.

#cena

Příklad vám mohu uvést na samotné, kdy jsem v daném čase potřebovala pouze největší kufr, tak jsem si koupila jen jeden. Nakonec jsem později potřebovala nejmenší kufr, tak jsem dokoupila i ten naštěstí stále ve stejné sadě a po čase jsem potřebovala střední kufr a samozřejmě již v této sadě nebyl, což mi bylo velmi líto. Kdybych si však hned pořídila sadu, tak bych měla opravdu pěkné a kvalitní cestovní kufry ve stejném stylu a samozřejmě i cenově výhodnější.

 

cestovní kufry Emotys

#cenovevyhodnejsi

 

2. Praktičnost

Další výhodou proč kupovat sadu cestovních kufrů je hlavně praktičnost v tom smyslu, že kufry v jedné sadě do sebe dokonale zapadají. Zatímco kufry jiných stylů a značek budete muset skladovat samostatně, neboť ne všechny pěkně do sebe vejdou, tak kufry v jedné stejné sadě můžete uložit pěkně do jednoho a tím budete šetřit prostor na místě, kde je skladujete.

#prostor

A pokud bydlíte na bytě, tak určitě budete tuto výhodu považovat za nutnost, protože skladovací prostory víte využít určitě na něco jiného, než na samostatně stojící kufry.

 

cestovní kufry ruzove

#prakticnost

 

3. Kvalita
Nyní nemyslíme kvalitu, jakou si zakoupíte. Myslíme to tak, že když si zakoupíte jednu sadu kufrů, tak všechny budou splňovat stejnou kvalitu. Také, pokud sáhnete po kufrech jedné značky, budete vědět přesně, kde jste je kupovali a tak nebudete mít problém danou situaci rychle vyřešit. Nemusíte se tedy bát, že jeden kufr bude mít rozdílnou kvalitu od jiného.

#problem

Všechny budou splňovat normy, které vám prodejce zaručuje. Je to sice malá výhoda, ale určitě ji netřeba zapomenout.

cestovní kufry cappucino

#kvalita

 

Milé dámy a milí pánové, kupujete si kufry jednotlivě nebo zvažujete nad kupovaní celé sady cestovních kufrů?
Myslíte si, že se vyplatí investovat do celé sady cestovních kufrů?
Využíváte několik velikosti kufrů při cestování, nebo používáte jen jeden?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality