Proč darovat dárkový poukaz z Emotys?

 

V minulosti nebylo až tak běžné, že jste někomu darovali dárkový poukaz. Ani si to neumím vysvětlit, proč to tak nefungovalo jak lze v dnešních časech. Jeden z nejpodstatnějších důvodů bylo určitě to, že nefungovaly e-shopy v takovém množství jako nyní. Avšak v této době je to velmi běžné a lidé se tomu těší.

 

Ukažme si tedy dnes proč je tomu tak a proč si vybrat i dárkový poukaz na našem e-shopu.

 

darkový poukaz

 

1. Šetření času

Samozřejmě! Vy nemusíte přemýšlet nad tím, jestli dárek, který vyberete bude dobrý. Nemusíte přemýšlet nad typem kožené kabelky, kterou pro vaši obdarovanou vybrat. Jednoduše v tomto případě vyberete přesně to, co by si obdarovaná osoba vybrala sama. Takto ušetříte velmi mnoho času a můžete tento (někdy i dosti zoufalý čas) věnovat něčemu jinému a stejně příjemnému.

kožená kabelka

 

2. Viditelnost hodnoty

I když by se na hodnotu dárku dívat nemělo, tak ve většině případů je to tak, že rádi obdarovává dárkem, o kterém víte, že i darovaná osoba si uvědomuje hodnotu, zejména když jde o větší obnos. Někdy se možná na první pohled zdá, že daný dárek neni tolik hodnotný, respektive nevypadá, že stal opravdu hodně a vy jste se opravdu snažili. Proto v tomto případě se vám něco takového nemůže stát, protože daná osoba uvidí zcela přesně, jakou hodnotou je od vás obdarovaná. Je to na jedné straně velmi praktické, protože vás nikdo neohovorí, že jste dali někomu příliš málo či mnoho. I když to druhé asi není důvodem k pomlouvání.

kožená kabelka ruzova emotys

 

3. Dokonalost výběru

Váš výběr kožené kabelky pro obdarovanou osobu bude v tomto případě dokonalý. Je to proto, že si ho vybere sama. Co ji může jedině brzdit je cenová hodnota, kterou jste jí vybrali. Ale to si myslíme, že nebude problém, protože hodnota bude dostačující, protože své obdarované osobě určitě co to dopřejete. Ona bude s vaším výběrem spokojená a tak se nemusíte obávat takového prohřešku, že její daná kožená kabelka bude viset ve skříni. Jednoduše dokonalý Dráček pro každou ženu. A na druhé straně každá žena ráda nakupuje, tak jí to dopřejte.

kožená kabelka zluta emotys

 

Dárkové poukazy jsou na naší stránce dostupné v různých cenových hodnotách. Pokud byste však měli zájem o konkrétní částku, která není uvedena, tak žádný problém. Stačí, když nás kontaktujete a my vám ho vytvoříme, vy ho zaplatíte nebo vám ho zašleme dobírkou. Výběr je na vás.

 

S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality