Představujeme vám naše novinky z kožených kabelek

Kabelky jsou pro každou ženu nejnutnějším a nejpraktičtějším doplňkem. Ve většině případů ženy bez kabelky neopustí dům a do práce to bez kabelky prostě ani nejde. Potřebujeme je pro přenos více důležitých věcí, dokumentů, případně máte-li malé dítě, v kabelce odnesete vše potřebné co vaše dítě potřebujete nebo bude v brzké době potřebovat. Tato nová kolekce kabelek velmi stylová, jednoduchá, jejíž barvy se nesou v pastelových barvách. Jsou vhodné pro běžné nošení, do práce, případně na nějakou párty nebo pracovní pohovor. Pokud patříte mezi ženy, které tvrdí, že kabelek není nikdy dost, tak se máte na co těšit. Tyto kousky vás opravdu ohromí a zamilujete se do jejich nadčasových designů. 


Nádherná kabelka s hladkou kůží, která je středně velká, ale má dost prostoru na uskladnění mnoha věcí. Na věci jako telefon, peněžka, malý deštník je jako stvořená. Velkou výhodou této kabelky jsou dva popruhy, jeden krátký - do ruky, druhý dlouhý, s jehož pomocí lze kabelku nosit crossbody. Má 2 velké přihrádky a jednu uprostřed nich na zip. Je to univerzální kabelka, snadno kombinovatelná k jakémukoli outfitu a díky výběru ze 4 barev (zlatá, černá, pudrová) si můžete vybrat vaši favoritku, která vám doplní váš šatník o stylový a dokonalý kousek. Naleznete ji na naší webové stránce pod názvem Jasmina. Na této kabelce je vidět špičkové šití, že si opravdu dali záležet na každém modelu, protože každý kousek, který vám dnes ukážeme, je jedinečný a skvěle zpracovaný. 
Na našem e-shopu máme kabelky vyrobené z kůže, které šijí přímo v Itálii a na kvalitě a zpracování si dávají opravdu i záležet. Jejich práce je detailní a tvoří pokaždé nadčasové, jednoduché kousky, které si ihned získají své nové majitelky. Tato kabelka z pravé kůže je v taupu barvě a naleznete ji na našem e-shopu pod názvem Simca. Máme ji v dalších 4 barvách a to černé, béžové, pudrové a tmavě modré. Tato kabelka je prošívaná a působí luxusně. Je to kabelka do ruky, ale kdo nosí kabelky rád crossbody, tak tahle má i popruh jako většina našich kabelek. Je to taková malá záchrana, pokud nechcete nosit kabelku v ruce. Kabelka má jednu velkou přihrádku a jednu malou na zip, do které si můžete zazipovat například klíče od domu nebo auta. Designový kousek pro běžné nošení, do kanceláře ke kostýmu nebo ve vašem volném čase někam na kávičku s přáteli či na rodinný oběd.
 Představujeme vám další kabelku, která má jednoduchý tvar, neutrální barvu, která se ladí snadno klidně ik pestrobarevným outfitům. Co se týká velikosti těchto kabelek, tak konkrétně tyto máme ve dvou velikostech. Jedna je v malém provedení a druhá je ve středně velkém provedení. Najdete ji na e-shopu pod názvem Hedera a překvapí vás tato kabelka také v jiných barvách než jsou: černá a pudrová. Croosbody popuh usnadňuje nošení této kabelky ale v případě, že rády nosíte kabelku do ruky, popruh si odepnete a popruh si necháte doma nebo vložíte do kabelky. Kam s takovou kabelkou? Všechny tyto kabelky, které jsme vám dnes ukázaly jsou také elegantní, i na běžné nošení. Takže je jen na vás, kde ji vytáhnete a zazáříte s ní. 


Doufáme, že jste už na naše novinky narazili na naší stránce www.emotys.cz a pokud ne, určitě se proklikněte na naši stránku a prohlédněte si celou naši nabídku. Určitě Vám tam padne nějaká do oka. Umíte si tam vybrat z různých typů kůží, různých velikostí či barev. Kromě kožených kabelek tam najdete také dámské batohy z kůže, značkové kabelky GUESS, pánské kožené tašky, peněženky stejně jako pro dámy tak i pro pány a v neposlední řadě nabízíme italské čistě dámské oblečení značek Rinascimento a Kitana. Váš emotys 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality