Pravá kůže nebo koženka?

#kabelky

Momentálně jsem v plném nasazení, abych si vybrala tu správnou sedačku do mého budoucího domu. Samozřejmě se narazila na kámen úrazu a tedy výběr nejen tvaru, velikosti, ale i materiálu. Není jednoduché si vybrat, protože každý ví preferovat něco jiného. Avšak při výběru kůže ve srovnání s koženkou mám jasno.

#kuze #ekokuze

Nechci si koupit sedačku, na kterou budu muset dávat deku nebo jiné ohranit pomůcky, aby se mi nezničila. To ne. Chci, aby sedačka dobře vypadala stále, ne jen na fotce na začátku a pak ji překryjeme neforemný potahy.

#sedačka

Podobně to je tedy i při kožené kabelce. Záleží už na vás co chcete nosit, jestli něco co budete muset časem překrývat rukama, protože budete mít oloupané rohy, nebo chcete něco, co můžete nosit velmi dlouhou dobu bez pocitu nějakého zakrývání a veľmni hrdě v ruce. Proč tedy volit kůži?

#plusy

 

1. Vydrží dlouho

Je to tak. Při označení pravá kůže se nemusíte bát, že jste si zoabstarali něco nehodnotné, něco co vám nevydrží. Dávejte si ale pozor na to, abyste sáhli po ověřené kvalitě. Protože kůže, kterou prodává nějaký podomní prodejce se může jen jevit jako kůže na začátku.

bila kožená kabelka emotys

#cas

2. Vypadá dobře

O tom není pochyb. Je to i vyzařování vaší osobnosti, kdy budete nosit danou koženou kabelku s hrdostí a tedy v každém případě bude vypadat opravdu luxusně. Je to i její přepracování, které je dokonalé a každý výrobce se snaži takový kvalitní kousek přepracovat velmi precizně a dokonale.

kožená kabelka emtoys

#luxus

3. Voní

Myslím, že už když si jen na kůži pomyslíte, tak víte přesně jako voní. Nikdy nemůžeme tvrdit, že smrdí. Ne. Je to její specifický pach, který zanechává po sobě i když ji vytáhnete ze šatníku. Směle, přivoňte si k té své kožené kabelce.

kožená kabelka emotys

#vune

Milé dámy, když jste si vybírali sedací soupravu, byli jste podobně jako já v koncích, nebo jste přesně věděli jakou zvolit?
Jak je to výběru kožené kabelky? Víte přesně, že chcete kvalitní kůži, nebo ještě přemýšlíte nad verzí z eko kůže?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality