Podzimní outfit v podání Nikoly a kožené kabelky Jessica.

#podzim

Podzim tu mám v plném proudu. Hraje se s námi, ne jen s barvami, ale také s momentální situací, která není pro nás lehká, ani pro nemocné a ani pro zdravých. Buďme zodpovědní a snažme se v těchto těžkých časů být milí a ohleduplní.

Přitom jak budeme myslet i na druhých, tak zkusme i my trochu relaxovat a nemyslet jen na to nejhorší. Podívejme se například na takové outfity, kterými se můžeme inspirovat a tak si ho pořídit na dny, kdy už bude zase opět vše v pořádku a my si vyrazíme opět do ulic.

#outfit

Podívejme se tedy na jednu inspiraci od blogerky @nikolakloudova, která si do svého podzimního outfitu vybrala koženou kabelku z naší stránky, kterou najdete pod jménem JESSICA.

#kozenakabelka

 

kožená kabelka emotys kabelka Jessica emotys

#kozenakabelkaJessica

 

Blogerka Nikola ví své outfity nosit. To už určitě víte. Ti, kteří ji sledujete můžete vidět, že díky její postavě si může dovolit všechno. Můžeme klidně říci, že když si na sebe vezme i pytel, tak bude vypadat dobře. O to více se jí hodí naše "kožené kabelky", které má ve své oblibě.

#kozenekabelky

Snadno se umí kombinovat k různým kouskem oblečení. Podobně je na tom i kožená kabelka Jessica, která svým jednoduchým a přitom nadčasovým vzhledem dokonale zapadne do každého outfitu, který si vezme nejen krásná Nikola.

 

nikola blogerka emotys

#NIKOLA

 

Nikola sáhla po aktuálním modrém kabátku, který je na pěkné podzimní počasí jako stvořený. Podobný typ najdete i na naší stránce v sekci oblečení, pod názvem Florent. Tyto kabátky delšího střihu jsou momentálně velmi populární, protože se hodí každé dáme a je jedno jakou velikost nosí.

#UNI

Je to UNI kousek, který si umí každá dáma regulovat pomocí pásku. Barva, kterou tato krásná blogerka zvolila je velmi nadčasová a dámy po ní sahají velmi často, i když jde o modrou barvu. Tato barva se velmi snadno kombinuje a vyzní při každé barvě vlasů.

 

podzimni outfit emotys

#nikolakloudova

 

Při tomto outfitu si můžeme všimnout decentnost a vyzývavost navzájem. Decentně působí kabát a svetřík s košilkou, který Nikola zkombinovala s odvážější kratší sukní, kozačkami a silonkami s páskem.

Decentně působí i díky kabátu, který si může podle potřeby zapnout. Jemnost celému outfitu dodává i kožená kabelka Jessica, která nejen celý outfit zjemní, ale také oživí.

 

kožená kabelka Jessica emotys

#podzimnioutfit

 

Milé dámy, co říkáte na podzimní outfit Nikoly? Oblékli byste se takto i vy? Působí na vás decentně nebo spíše vyzývavě? Nám se outfit velmi líbí, protože Nikola ví, co se nosí.

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality