Podzimní outfit s luxusnou koženou kabelkou Amanda

Tento rok nás příroda obdarovala krásným slunečním podzimním počasím, které si užívá každá nákupní maniačka. My, ženy tak můžeme ukázat naše nejlepší outfity, protože nechodíme od hlavy po paty zachumlané, aby nám nebyla zima. Podobně to můžeme vidět i u bloggerky Lucky Šumovej @luciesumova, která si určitě užívá podzim naplno, protože na jejím profilu můžeme vidět krásné fotky s podzimními outfity.

 

 

Lucka je bloggerka, která má na Instagrame 14 TISÍC sledovatelů, kteří ji rádi podporují svým laikům či komentářem. Také píše zajímavé blogy, které se vyplatí navštívit na její stránce. Rada prezentuje na svém IG účtu kromě módy a její životní styl, i jídlo, které ráda jí.

 

 

Lucka na prvním outfitu zvolila klasickou koženou bundu v podzimní žluté barvě, která nádherné oživila celý outfit. Celý outfit, ačkoli není v jedné barvě působí jednotně a stylově. Lucka ve svém outfitu použila vrstvení a velmi se jí to podařilo.

 

 

Celý outfit uzavírá kožená kabelka Amanda v šedé barvě, která rozbíjí jakýkoliv rozměr sportovního outfitu, který by se nám mohl na první pohled zdát.

 


Ve druhém outfitu s koženou kabelkou ze stránky www.emotys.cz použila tato známá bloggerka další podzimní svetřík, v jemné pastelové růžové barvě. Celý outfit doladila doplňky jako hodinky, perlový náhrdelník a elegantní koženou kabelku Amanda.

 

 

Tmavé kalhoty jednoznačně pasují k tomutu outfitu. Co můžeme ještě na Lucke vyzvednout, je to, že své outfity prispôsbuje blond vlasům, které nepůsobí uměle ale velmi přirozeně. Lucka to jednoduše s našimi koženými kabelkami ví. Jsou na ní krásné, o čemž svědčí i tyto krásné fotky na její instagramovom profilu.

 

Děkujeme Lucke za krásné fotky, kde opět ukázala, že na každém outfitu jsou důležité detaily a samozřejmě kvalitní kožená kabelka.

Váš Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality