Podzimní outfit s koženou kabelkou Carina

Krásné slunečné dny nahradila klidná podzim plná pestrých barev, která má své kouzlo a která vyžaduje zahodit letní outfity a vystřídat jejich podzimní kousky oblečení. Dokonalý podzimní outfit vyžaduje i krásnou kabelku, která zvýrazní nejen vaši ženskost a jedinečnost, ale která umí příjemně dotvořit, respektive oživit váš look. 
 
 
V našem blogu vám ukážeme jak můžete zvýraznit jedinečnost svého outfitu a vaší osobnosti v podzimním počasí pomocí kabelky a blogerky @kkamillesha. Kkamillesha má 11 900 sledujících na populární sociální síti instagram. Kkamillesha inklinuje k elegantnímu až extravagantnímu stylu, který podtrhuje její dokonalou postavu a ženskost. Její hezké fotky jsou přidávány denně na sociální síť a blog vědí fanoušci dostatečně ocenit velkým množstvím srdíček. 
 
 
Ulicemi města se procházela v klasickém podzimním outfitu v tmavých barvách, který oživila koženou kabelkou Carina z Emotys.cz. Na zvýraznění své dokonalé postavy a štíhlých nohou zvolila černé semišové holínky, které dokonale přilnuly k černým silonkám. Černá kožená sukně po pás krásně doladila celý outfit a dokonale ladila ke černé kožené bundě. Aby celý outfit nepůsobil fádní a jednotně kkamillesha rozbila klasickou černou barvu béžovým rolákem a ke kterému doladila béžovou koženú kabelku Carina. 
 
 
Jak můžeme vidět, tak její dokonalost doladují tmavé nalakované nehty a výrazné líčení. Zlaté hodinky na ruce musí být v tom případě samozřejmostí. 
 
 
Děkujeme krásné blogerke za nádherné fotky s koženou kabelkou z našeho eshopu. Takto nám ukázala, že krása a jedinečnost ženy lze zvýraznit pěkným a nenáročným outfitem a samozřejmě i koženou kabelkou z www.emotys.cz.
 
 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality