Ples v opeře na Slovensku, dámy a kožené kabelky.

11.01.2020 byl opět den módy, den kdy slavné osobnosti Slovensku představili své róby, účesy, líčení a doplňky, které se snažili doladit do nejmenších detailů. Byl to už 20. ročník této prestižní události, který se konal v prostorách Slovenského národního divadla.

Pánů provázely dámy ve svých nejlepších róbách, které si připravovali už měsíce před touto veřejně známou událostí.

#plesvopere

V dnešním článku nahlédneme na to, jaké kožené kabelky volili celebrity slovenského showbyznysu ke svým plesovým róbám.

 

1. Outfit

Dáma v prvním outfitu sáhla po jednoduchým bílých šatech, kterými zvýraznila svou dokonalou postavu. K nim zvolila světlou malou koženou kabelku do ruky, kde poukázala na to, že malá kabelka je pro plesové róby jednoznačná volba. Kabelka v rukou nevynikla, naopak je ztracena.

 

Ples opere bila barva

#malakozenakabelka

 

2. Outfit

Druhá dáma poukázala také na to, že malá kabelka je jednoznačná volba. Zvolila zlatou koženou kabelku, o níž už víme, že se hodí ke téměř každým šatům a je to sázka na jistotu, pokud chceme, aby naše róba vypadala luxusně. Právě v tomto případě stojí tato kabelka jako šperk, který se bliští v rukách celebrity.

plesove saty na plese v opere

#zlatakozenakabelka

 

3. Outfit

V tomto outfitu zvolila další dáma kabelku, která je ze stejného materiálu, jako jsou šaty. Je také ve stejné barvě, tedy působí v jednom tónu, dokonce až tak, že je v tomto případě prehľadnutá. Co je také v tomto případě trochu na škodu.

 

extravagance a ples v opere

#modrakozenakabelka

 

4. Outfit 

V tomto případě dáma sáhla po kontrastu, ale velmi jemně, nešla do extrémů a ke svým sněhobílím šatům vzala jemně zlatou přímo perleťovou kabelku. My to však velmi oceňujeme, protože pokud se dáma bojí experimentovat, tak může sáhnout po velmi jemném kontrastu.

 

bila barva na plese v opere

#bielakozenakabelka

 

5. Outfit

V tomto outfitu dáma volí ke svým tmavým černým šatům i černou kabelku. Víme, že černá je sázka na jistotu, ale tyto šaty by toho snesly víc, než jen černou.

černa barva na plese v opere

#cernakozenakabelka

 

6. Outfit

Jemné modré šaty jsou kombinovány s bílou koženou kabelku. Jde o dvě jemné barvy, které s sebou hrají a navzájem jsou v jednom souladu. Je to velmi pěkná a jemná hra, se kterou žena nikdy nic nepokazí.

 

nebeska modra na plese v opere

#bilakozenakabelka

 

6. Outfit

Líbí se nám, že dáma ke tímto černým šatům nevolila černou koženou kabelku, ale jejich zvýraznila z pomoci zlaté kabelky, která je v tomto roce velmi populární a oblíbená. Takto tato kabelka stojí v jejích rukou jako drahokam, který zdůraznil celý outfit.

 

.černozlata kombinace ples

#drahokam

 

7. Outfit

I poslední outfit se nese v jednom tónu, kde dáma ke svým světlým plesovým šatům volí světlou kabelku do ruky. Je to možná trochu na škodu, ale jemnými prvky tato kabelka vyniká, což oceňujeme.

 

bila na plese v opere

#jemnakozenakabelka

 

Milé dámy, líbí se Vám plesové róby Slovenské celebrit?
Co byste vyzvedli nebo na druhé straně změnily?
Nechybí Vám více experimentování s barvami?
Líbí se Vám i róby, kde celebrity sáhli po kontrastech?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.sk

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality