Patchwork i v módě?

#patchwork


Protože si postupně zařizuje domek, tak se často setkávám s pojmem "patchwork". Je to proto, že se dostal ve stavebnictví velmi do popředí a mnozí z nás si volí i ve svých příbytcích. Já jsem ho zvolila do kuchyně, protože budeme mít dřevěnou dubovou podlahu a manžel stále bojoval za to, abychom měli v kuchyni dlažbu kvůli údržbě.

Hned mi bylo jasné, že stejnou barvu jako je barva dřevěné podlahy nenajdeme v dlažbě, tak jsem si řekla, že když tam má být dlažba, tak ať už to je něco co bude moderní, nadčasové a co nemá leckdo. A tak jsem zvolila patchwork, konkrétně z dílny (mimochodem také italské jako naše kožené kabelky) značky Marazzi tento odstín.

 

patchwork

Myslím si, že do našeho designu a k dubové podlaze bude pasovat dokonale. Už teď se na to těším.

 

#stavebnictvi #domek

 

A. Móda.

Zpět k tématu. Patchwork začal být velmi oblíbený i v módě a tak si ho mnohé z nás pořídí do svých šatníků. Jenže, někdy se stává, že jak do šatníku přijde, tak tam zůstane viset. Je to proto, že někdy nevím co k němu nosit. My se vám dnes pokusíme poradit.

modni saty emotys

#moda

 

B. Důležitá věc!

Musíme si uvědomit jednu důležitou věc, že ​​patchwork, přesto, že ho i máte v zemitých či světlých tónech je stále výrazný kousek. Proto další kousky oblečení již nemohou být nějak extra výrazné.

#kousek

Zkuste tedy volit k němu barvy jako bílá, černá, šedá a tmavomodrá. Právě při těchto barvách vám vynikne dokonale a nebudete mít pocit, že máte na sobě něco příliš.

patchwork svetr

#dulezitavec


C. Doplňky.

Doplňky volte také v střídmom duchu. Koženou kabelku zvolte v zemité barvě, nejlépe šedá, černá, ale klidně sáhněte i po bílé či béžové. Při patchwork oblečení je zajímavé právě to, že k němu nepasují malé kožené kabelky. Je to proto, že vzor, ​​který patchwork má, pohltí malou velikost vaší kabelky, tedy jednoduše řečeno, ztratí se tam.

cerna kozene kabelka emotys

 

 

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

Proto vám doporučujeme volit (samozřejmě pokud lze) velké kožené kabelky, ale v zemitých barvách. Nějaké křiklavé barvy bychom vám nedoporučili.

#malakozenakabelka #velkakozenakabelka

 

Šperky, bižuterie ať je jemná, decentní a elegantní. Žádné výrazné cetky na svých uších, nohách, rukách. Jelikož jste si vzali na sebe krásný a výrazný outfit, nesnažte se ho už komplikovat něčím dalším výrazným. Naopak sáhněte po jednoduchosti, protože takto váš moderní kousek vynikne dokonale.

 

saty patchwork

#bizuterie

 

Zásada při patchwork oblečení je jednoznačná. Nekomplikujte. Snažte se o jednoduchost a ucelenost. Takovým stylem se stane tento typ oblečení velmi oblíbený a vy už nebudete mít hlavu smutku z toho, že vám zbytečně visí ve skříni a vy nemáte co k němu. Ale máte. Zkuste jen sáhnout po jednoduchosti.

#jednoduchost

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality