Nové barvy cestovních kufrů na naší stránce.

 

#jaro #novinky

Přichází jaro a s ní přicházejí i žhavé novinky na naší stránce, které vám v budoucích článcích budeme postupně představovat. 

#cestovnikufry

Dnes bychom se věnovali kategorii cestovních kufrů. Tuto sezónu jsme opět naskladnili novinky v podobě cestovních kufrů, protože si myslíme, že je to produkt, který je v této zcestovalé době velmi zajímavý a potřebný. V nabídce naleznete i jednotlivé kufry, které si můžete zakoupit, nebo si můžete vybrat celý set, který je samozřejmě i cenově výhodnější.

#zhavenovinky
V dnešním článku bych vám představila zajímavé novinky v podobě barev, které můžete na naší stránce najít a proč byste mohli volit právě tuto barvu.

#barvy

 

1. Žluté cestovní kufry

Jako první vám představím cestovní kufry Americano v typicky jarní barvě, tedy žluté. Jde o výraznou barvu cestovního kufru, tedy se nemusíte bát, že váš kufr někde zapomenete nebo jej budete na pásu na letišti dlouho hledat. Naopak výrazná barva vašeho kufru bude viditelná již na první pohled.

Je to barva, která se skvělé hodí na letní dovolené, protože slunce budete nosit stále s sebou.

#slunce #dovolena

Pokud jste typ, který má opravdu rád výrazné barvy, tak tuto žlutou sadu cestovních kufrů musíte prostě mít.

 

zlute cestovní kufry

#zlutecestovnikufry

 

2. Červené cestovní kufry

Pokud však patříte k dámám, které mají rády barvy, ale prostě je žlutá na vás trochu moc, tak určitě sáhněte po této červené výrazné barvě. Také se nemusíte bát, že budete váš kufr v této barvě dlouho hledat na letišti. Je to výrazná a krásná barva plná vášně, kterou červená barva plně disponuje.

Nemusíte se bát, že se vám tato barva poškodí. Jsou z vysoce kvalitních materiálů, které slibují dlouhou životnost.

#kvalita

S červeným kufrem budete působit vždy za dámu, která módu zná, miluje ji a má vkus. Vyhnete se tak jednoduchosti a ukážete, že u vás je móda důležitá i při cestování. Všichni budou opravdu dívat, když z kufru auta vytáhnete červený kufr.

 

červené cestovní kufry

 

#cervenecestovnikufry

 

3. Jemně růžové cestovní kufry

Pokud jsou však tyto dvě barvy jako červená a žlutá příliš silné, ale vy chcete nějaký pěkný cestovní kufr v netradiční barvě, tak sáhněte po této jemně růžové barvě, která vám zaručí eleganci a nadčasovost, kterou budete držet ve svých rukou.

#elegance #nadcasovost

Tato jemně růžová barva je elegantní, krásná a luxusní zároveň. Pokud toužíte po luxusně vypadajícím cestovním kufry, tak určitě volte odstíny této jemně růžové barvy.

pink cestovní kufry emotys

 

#ruzovecestovnikufry

 

4. Černé cestovní kufry

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na dámy, které prostě nosí tradiční zemité barvy a jiné si určitě neumí představit ani na svém kufry. Černá je nejčastěji volena barevná variace cestovních kufrů. Je to i proto, že na něm vidět velmi málo nějaké to poškození a také je vhodný pro dámy, které volí klasiku.

#klasika

Nevýhodou této černé barvy je snad to, že na letišti se ztrácejí v davu a vy musíte vynaložit velké úsilí na to, abyste ho našli. Někdy tedy není na škodu zavěsit na něj nějaký výrazně barevní šátek a tak snadněji svůj kufr najít v davu ostatních kufrů.

 

černé cestovní kufry

 

#cernecestovnikufry

 

5. Modré cestovní kufry

Tuto barvu cestovních kufrů jsme museli pro vás pořídit, protože je to barva roku 2020. Tato barevná variace je vhodná pro dámy, které mají rády novinky a prostě musí v této barvě mít i své cestovní věci.

#barvaroku2020

Modrá barva na cestovním kufry je výrazná, tedy rovněž splňuje vlastnost, že svůj kufr nebudete nikdy dlouho hledat. Také bude působit velmi elegantním a decentním dojmem a vy zůstanete za elegantní dámu i při cestování.

 

modre cestovní kufry

 

#modrecestovnikufry

 

Milé dámy, které barvy cestovních kufrů volíte při cestování?
Saháte po výrazných barvách nebo spíše jsou pro vás vhodnější tmavší barvy cestovních kufrů?
Je pro vás červená a žlutá barva cestovního kufru vhodná?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality