Nejnovější modely dámských kožených kabelek sezóny jaro-léto 2021

V dnešním blogu vám představíme nejnovější modely dámských kožených kabelek sezóny jaro-léto 2021, která se vyznačuje hlavně praktičností, nadčasovostí a zároveň funkčností.
 
 
Dámská kožená kabelka Luveti
 
Tento typ kožené kabelky patří mezi velmi oblíbené modely. Určitě se ani tomu ani nedivíte. Kabelka je funkční už na první pohled a to díky její praktickému tvaru a dlým ramínkům. Právě dlouhé ramínka vám pohodlně umožní nosit kabelku na rameni. Její součástí je i dlouhý popruh s maximální délkou 119 cm, díky čemuž kabelku můžete nosit i crossbody a mít při tom volné ruce. Uvnitř se nachází kosmetická taštička, která se nedá odepnout a používat ji mimo nošení této kabelky. Má zlaté kování, což jí dodává luxusní šmrnc. Kabelka je dostupná ve více barvách. Mezi nejprodávanější barvy patří černá, modrá, béžová.Kabelka je vhodná i pro mladší dámy, které hledají praktickou kabelku do školy nebo do práce, kterou využiju i jako shopperku. Vhodná je samozřejmě i pro starší dámy, ať už do práce nebo na nákupy a také jen tak na kávičku s kamarádkou. Směstnají toho dost, proto je vhodná na nákupy. Kabelku si umíme představit kombinovat k džínám, k elegantnímu kostýmu, k halenka. Oblíbené je tepláková souprava, při níž by kabelce vynikla a vytvořila by cool outfit.
 
kožené kabelky sezona jar leto 2021
Kožená kabelka Meneti
 
Další novinkou z Itálie je kožená kabelka Meneti šitá z hrubé hovězí kůže prošívaná hrubými nitkami. Kabelku máme dostupnou v 4 nejprodávanějších barvách a to hnědé, červené, černé a medové. Kabelka na první pohled vypadá draze a to díky kvalitní hrubé pravé kůže a zlatému kování. Pohodlně se nosí na rameni díky dlouhým ručkám. Je to typ kabelky vhodný pro dámy, které mají rády nadčasové, klasické a hlavně kvalitní kabelky. Ideální je i do práce. Směstnají opravdu hodně. Kabelku si umíme představit při džínách, sukni, kabátu. Kombinovali bychom ji k elegantnímu, ale i lehkému volnému outfitu.
kožené kabelky z originál hovadzí kuze pro dámy lmeneti
 
 
Kožená kabelka Dorinda
 
Něco malé, praktické, nadčasové a s pěkným designem. I takto bychom mohli definovat další luxusní novinku na našem eshopu. Kabelka je šitá z pravé hrubé hovězí kůže, prošívaná hrubými nitkami. Nadčasový design spolu s pěkným zlatým kováním ji činí jedinečnou. Můžete ji nosit na rameni, ale i crossbody a to díky dlouhému popruhu, který se dá zregulovat na maximální délku 130 cm. Kabelka se hodí nejen pro mladé slečny, ale atraktivní starší dámy, které si potrpí na kvalitní pravé kůži na svých doplňcích. Co se týče outfitu spolu s touto koženou kabelkou, umíme si ji představit s džínami, ale i při volných kalhotách s pohodlným tričkem. Hravě ji kombinujte ik pěkným šatům a pohodlným botám. S touto kabelkou nic nezkazíte, ať už zvolíte elegantní look nebo sáhnete spíš po něčem volnějším - sportovním.
kožená kabelka mála z hovadzí kuze kvalitní dorinda
 
S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality